gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Avrupa yakası sözlerinin nick versiyonu

Konu, 'msn nickleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

avrupa yakası sözleri avrupa yakası makbule sözleri en senin gibileri cok hisaya sohtum senimi sohamıcam terbiyesiz
    bırak kızz ben ütilerim daha paçalı donu bile dört çizgi yapıyyı deve

ama saciitt beyyy bu aramızda bi şakalaşma ben ona “heyy gearry what’s going on? diyirim oda bana şeyy diyi bişey demiyi şaka burda bitiyi zaten

dev anası dev anası bastığı yeri inletiyi apartmanda zelzeye sebebiyet veriyi ayı ayı ayyuu aryouu readyy

sacit beyin aklına girip giriyosun türlü katakullilerle benim evime giriyosun ondan sonra tesadüfe bak tesadüfe bak ve tesadüfe bak beni o gece akrep sokiyiii

bu bıçaqıın ne manada oliuyi kiii .
    .

bende nişantaşı çocuğuyum

sen baa mi diklenion ha köylü çoçuu

bn gelnce ani bir manevrayla konu deişii aranızda fısır fısır konusiisnz

aaaahhhh iblis nasil da moralimi bozdun ama, ic dunyam paramparca oldu simdi

bu çucuğa çok üzülüyorum ben yaaaa

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Avrupa yakası sözlerinin nick versiyonu
    ayy süper ya teşekkürleer özdom

Avrupa yakası sözlerinin nick versiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avrupa Yakası Burhan Sözleri

Avrupa Yakası Burhan Sözleri

avrupa yakası sözleri avrupa yakasi sözleri burhan burhanın yakası burhan geriiiii,, geriiii, garyyy whats going on litfen ama bi ipucu verebilirmisin gaffurrrr Eleride pis miydi temiz miydi belli deil , pis miydi temiz miydi belli deil laf laf laf laf hep laf!! Nie Hep İyİ İnsanların Başına Geliy Böle Kötü Şeler ? Kural mı Bu? şiyle düşünisun girçikten beni çık iziyısınnn Papucumun...
  2. Avrupa Yakası karakterleri

Avrupa Yakası karakterleri

avrupa yakası karakterleri Aslı Burhan Bülent Cem Fatoş Gaffur İffet Kubilay Makbule Sacit Sadettin Sedef Sertaç Tacettin Tahsin Tanrıverdi Yaprak
  3. Avrupa Yakası Burhan Sözleri | Nickleri !!

Avrupa Yakası Burhan Sözleri | Nickleri !!

geriiiii,, geriiii, garyyy whats going on litfen ama bi ipucu verebilirmisin gaffurrrr Eleride pis miydi temiz miydi belli deil , pis miydi temiz miydi belli deil laf laf laf laf hep laf!! Nie Hep İyİ İnsanların Başına Geliy Böle Kötü Şeler ? Kural mı Bu? şiyle düşünisun girçikten beni çık iziyısınnn Papucumun saataaanistiiiiiiii! litfen ımaaaa!!!! kimki bu. kim bu böyle senli benli konuşiyy....
  4. manyak komik avrupa yakası burhan sözleri

manyak komik avrupa yakası burhan sözleri

burhan sözleri manyak komik sözler manyak komik nickler avrupa yakası burhan sözleri sözler Bende bir Meleğim bende anadolu çocuğuyum ben idari müdürüm şşşş makbileeee :haha: Sevilen dizi Avrupa Yakasından Burhan Altıntop'un en komik seçmece sözleriyle size msn iletiliri buyrun :D:D sen baa mi diklenion ha köylü cocuu ben senin gibileri cok hisaya sohtum senimi sohamicam tirbiyisiz kibilay...
  5. Avrupa Yakası bitiyor ama...

Avrupa Yakası bitiyor ama...

İki hafta sonra bitecek olan Avrupa Yakası'nın senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel'den müjdeli haber... Gülse Birsel iki hafta sonra bitecek olan Avrupa Yakası'nın yerine yepyeni bir sit-com yazıyor. İki hafta sonra 190. bölümüyle ekranlara veda edecek olan Avrupa Yakası'nın senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel, yeni bir proje için kollan sıvadı. Birsel bugünlerde hummalı bir...

Sayfayı Paylaş