gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Avrupa Yakası Wallpaper'lar

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Burhan

Tanrıverdi

Sertaç

Fatoş

Yaprak

Diğerleri

Avrupa Yakası Wallpaper'lar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avrupa Yakası karakterleri

Avrupa Yakası karakterleri

avrupa yakası karakterleri Aslı Burhan Bülent Cem Fatoş Gaffur İffet Kubilay Makbule Sacit Sadettin Sedef Sertaç Tacettin Tahsin Tanrıverdi Yaprak
  2. Avrupa Yakası Bitiyor

Avrupa Yakası Bitiyor

ha bitiyo ha biticek derken bu sefer kesinlik kazanan dizi bitiyormuş...... Keşke bitmese devam etse ben çok seviyorum izlerken çok gülüyorum keşke bitmese....... SÜRPRİZ AÇIKLAMA GÜLSE BİRSEL, AVRUPA YAKASI’NIN BİTECEĞİNİ AÇIKLADI.. Avrupa Yakası yedi bölüm sonra bitiyor… 6 yıldır kahkaha tufanı estiren ve Türkiye’nin en çok izlenen dizileri arasına giren Avrupa Yakası’nın senaristi...
  3. Avrupa Yakası bitiyor ama...

Avrupa Yakası bitiyor ama...

İki hafta sonra bitecek olan Avrupa Yakası'nın senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel'den müjdeli haber... Gülse Birsel iki hafta sonra bitecek olan Avrupa Yakası'nın yerine yepyeni bir sit-com yazıyor. İki hafta sonra 190. bölümüyle ekranlara veda edecek olan Avrupa Yakası'nın senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel, yeni bir proje için kollan sıvadı. Birsel bugünlerde hummalı bir...
  4. Avrupa Yakası dönüyor

Avrupa Yakası dönüyor

avrupa yakası avrupa yakası oyuncuları yakasi oyunculari yakasındaki oyuncular Avrupa yakası, avrupa yakası dizisi, dizi geri dönüyor konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Bir zamanların fenomen dizisi Avrupa Yakası geri dönüyor açıklamaları yapılıyor melekler. Ancak netleşmiş bir bilgi yok gibi. Avrupa Yakası oyuncularının yer aldığı ekip bir dizi çalışmalarındaymış ve bir...

Sayfayı Paylaş