gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Avrupa Yakası yeni sezona skandallarla girdi!

Konu, 'Biten Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sadık bigat sadik bigat
    Avrupa Yakası'nda skandallar 01 Eylül 2008 Pazartesi 08:50
    Avrupa Yakası”nda İfot’u canlandıran Hümeyra alacağı zammı öğrenmek için yapımcılarla görüşmeye gittiğinde şok oldu!
    Avrupa Yakası”nda İfot’u canlandıran Hümeyra alacağı zammı öğrenmek için yapımcılarla görüşmeye gittiğinde “Bu sezon dizinin kadrosunda yoksunuz” cevabını aldı

“Avrupa Yakası” bu sezon daha başlamadan en çok konuşulan dizi oldu. Önce, Hümeyra ile atıştığı için diziden ayrılan Ata Demirer’in döneceği öğrenildi. Ardından Hümeyra’nın kendi isteğiyle diziden ayrıldığı haberleri gündeme geldi. Ancak Hümeyra’nın ayrılmadığı, Ata Demirer’in diziye geri gelmesi nedeniyle kadrodan çıkarıldığı ortaya çıktı. Bu sezon alacağı zammı konuşmak için yapımcılarla görüşmek isteyen Hümeyra, beklemediği bir cevap aldı. Usta oyuncuya “Bu sezon dizinin kadrosunda yoksunuz” denildi.

İlk tepki Çevik’ten geldi
    Hümeyra, bir hafta önce Ata Demirer’le anlaşıldığını, kendisinin de bu nedenle diziden çıkarıldığını duyunca şoke oldu. Çünkü iddialara göre Hümeyra, birikiminin büyük kısmını oğlu Sadık Bigat’ın İkitelli’de açtığı restorana yatırmıştı. Bu sezon diziden alacağı parayla rahat yaşamanın planlarını yapıyordu. Ata Demirer için Hümeyra’nın kadrodan çıkarılmasına en büyük tepkiyi Tolga Çevik gösterdi. Usta oyuncuya yapılanı etik bulmayan Çevik, “Hani biz bir aileydik” deyip dizinin kadrosundan ayrılmaya karar verdi.

‘Onları Allah’a havale ettim’
    İddiaların doğru olup olmadığını öğrenmek için aradığımız Hümeyra, “Bu konuyla ilgili ne eğri ne doğru hiçbir şey konuşmak istemiyorum. Gerek yok, sadece onları Allah’a havale ediyorum. Hani futbolcuların bir lafı var ya, ‘Önümüzdeki maçlara bakıyoruz’ diye... Ben de önümdeki maçlara bakıyorum. Benim için ‘Avrupa Yakası’nda olmamak hayırlı oldu. Üzülmüyorum, çünkü yeni bir reklam filmi çekiyorum, yeni bir diziye başlıyorum. Bu sefer çok doğru düzgün bir yapımcıyla çalışıyorum” dedi.

internethaber

Avrupa Yakası yeni sezona skandallarla girdi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gaffur yeni sezonda Avrupa Yakasında yok

Gaffur yeni sezonda Avrupa Yakasında yok

Avrupa Yakasının en komik kapıcııs Burhanın kankası Gaffur yeni sezonda oynamıcakmış olsun biri gider öteki gelir
  2. Avrupa Yakası karakterleri

Avrupa Yakası karakterleri

avrupa yakası karakterleri Aslı Burhan Bülent Cem Fatoş Gaffur İffet Kubilay Makbule Sacit Sadettin Sedef Sertaç Tacettin Tahsin Tanrıverdi Yaprak
  3. Avrupa Yakası Yeni Bölüm Bugün Yayında

Avrupa Yakası Yeni Bölüm Bugün Yayında

avrupa yakası volkanın dönüşü Yeni bir soluk, yeni bir yüz getirdi avrupa yakası türk televizyonlarına, öyleki dizi bitecek diye yayılan söylentilerin akabinde, - abi bitsin intarah ederim diyenler bile vardı muhabbetlerde :) Ama bir dizi bu kadar olur mu ? Bu kadar olur, Gülse Birselin kaleminden evlerimize Gelen Avrupa Yakası fevkaladenin fev' kinde bir dizi. Bugün yayına giriyor ve bugün...
  4. Avrupa Yakası Bitiyor

Avrupa Yakası Bitiyor

ha bitiyo ha biticek derken bu sefer kesinlik kazanan dizi bitiyormuş...... Keşke bitmese devam etse ben çok seviyorum izlerken çok gülüyorum keşke bitmese....... SÜRPRİZ AÇIKLAMA GÜLSE BİRSEL, AVRUPA YAKASI’NIN BİTECEĞİNİ AÇIKLADI.. Avrupa Yakası yedi bölüm sonra bitiyor… 6 yıldır kahkaha tufanı estiren ve Türkiye’nin en çok izlenen dizileri arasına giren Avrupa Yakası’nın senaristi...
  5. Avrupa Yakası, sezon sonunda veda ediyor

Avrupa Yakası, sezon sonunda veda ediyor

Gülse Birsel, senaryosunu yazıp başrolünü ünlü tiyatrocularla paylaştığı 'Avrupa Yakası'nı kesin olarak bitireceklerini açıkladı. Milliyet Televizyon'da yer alan habere göre, beş buçuk yıldır ekranda olan ve 186 bölümü geride bırakan Avrupa Yakası dizisi, haziran sonunda final yapacak. Birbirinden renkli karakterleri günlük yaşama da taşıyan esprileriyle Türk halkının her çarşamba en çok...

Sayfayı Paylaş