gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Avrupa Yakasında en çok hangi oyuncuyu beyeniyorsunuz?

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ben Burhan,Makbule ve Şahika'yı sevmiyorum bitiyorum bu üçüne :D:D Makbule:yaangeaaa şu karşıdan gelirken adamın biri gözlerinennn yediii beniii.ama olurmu hiç kerdeşceziiimmm:hhh:

Burhan:ama Cimmmmm sssıcıttttt aslii yavruyimmm.Papucum rakçısı.banamı ağlisin çikoooo:hhh:

Şahika:Seni paramla döverim beaaaaa.Yemek yerken beni rahatsız etmesene paçozzzzzzzzzzz.Görmüyomusun lahmacun yiyom:hhh:

Peki ya siz?

2. sevgi10

sevgi10 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18
  3. irem

irem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Avrupa Yakasında en çok hangi oyuncuyu beyeniyorsunuz?

burhan ve şahika süperrrr

4. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Avrupa Yakasında en çok hangi oyuncuyu beyeniyorsunuz?

şahika müthiş o rolu oynayan binnur kaya nın ne kadar çekingen olduğunuda göz önüne alırsak oyunculukta süper

Avrupa Yakasında en çok hangi oyuncuyu beyeniyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu güne kadar avrupa yakasına konuk gelen oyuncular

bu güne kadar avrupa yakasına konuk gelen oyuncular

Bugune kadar pek cok sanatcı Avrupa Yakasına konuk oyuncu oldu. İşte bunlardan bazıları; Sinan Bengier Nurhan Damcıoglu Teoman Huysuz Virjin Sezen Aksu Deniz Seki Senay Akay Hepsi Grubu Dolunay Soysert Hıncal Uluc Salih Kalyon Yetkin Dikinciler Emre Altug Tanyeli Savas Ay Yeliz Yesilmen Vatan Sasmaz Cengiz Kucukayvaz
  2. avrupa yakasında en sevecen kim?

avrupa yakasında en sevecen kim?

mı? mı? mı? mı? mı? kim?
  3. Avrupa Yakasından ayrılan ayrılana

Avrupa Yakasından ayrılan ayrılana

Rutkay Aziz'in de diziden ayrıldığını açıklamasının ardından diziden bu sezon ayrılan oyuncu sayısı 4'e çıktı. Usta tiyatro sanatçısı Rutkay Aziz, Avrupa Yakası dizisinden ayrılan isimler arasına katıldı. Aziz, 'Gurbet Kuşları' adlı bir dizide de rol almaya başladığı ve iki diziyi bir arada götürmek istemediği için Avrupa Yakası'ndaki rolüne son verdi. Rutkay Aziz'in de ayrılması ile...
  4. Avrupa yakasından ayrılanlar üzülüyor

Avrupa yakasından ayrılanlar üzülüyor

'AYRILIP ÜZÜLÜYORLAR' AVRUPA YAKASI’NDA KUBİLAY’I CANLANDIRAN VURAL ÇELİK, DİZİDEN AYRILDIKTAN SONRA YAPIMCI SİNAN ÇETİN’E TEŞEKKÜR ETTİ. Çelik, Gülse Birsel’i kastederek “Beyin takımından biri var ki ona teşekkür etmiyorum” dedi. Birsel, Çelik’in bu sözlerine “Sorunlu ayrılmadık. Bana güzel bir teşekkür mesajı atmış. Demek ki şimdi teşekkür etmemeye karar verdi. Rolünü az buluyordu parasını...
  5. sürpriz konuk Avrupa Yakasında

sürpriz konuk Avrupa Yakasında

çarşamba günü yine izlenme rekorları kıran dizi Avrupa Yakası'nda izleyicileri hem güldürdü hemde düşündürdü....... 'AVRUPA YAKASI'NDA SÜRPRİZ KONUK! ATV'NİN SEVİLEN DİZİSİ AVRUPA YAKASI'NIN DÜN AKŞAMKİ BÖLÜMÜNDE SÜRPRİZ BİR KONUK VARDI.... Fatoş ve Şahika, dünyada moda haline gelen herşeyi satın alıp giyme telaşına düştüler. Birbirleriyle yarışırken öyle tuhaf durumlara girdiler ki ekran...

Sayfayı Paylaş