gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Avrupalılar Neden Türkleri Sevmez

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Avrupalılar Neden Türkleri Sevmez

evet ve bunun altında kimbilir bilmediğimiz tahmin etmediğimiz bir çok sebep var:nod:

emeğine sağlık canım +100 rep

Avrupalılar Neden Türkleri Sevmez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avrupalı Türkü neden sevmez

Avrupalı Türkü neden sevmez

"Istanbul Üniversitesi'nde ögretim üyesi Alman asilli Prof. Neumark ile bir kisim talebesi Bogaziçinde geziye çikarlar. Talebelerden biri Prof. Neumark'a su soruyu sorar: Avrupa bizi neden sevmez hocam? Prof. Neumark su cevabi verir: - Çok samimi olarak itiraf edeyim ki, Avrupali Türkleri sevmez ve sevmesi de mümkün degildir. Asirlardir kilisenin Türk ve Islam düsmanligi...
  2. türk erkekleri ne çeker

türk erkekleri ne çeker

İşe Başlarken Besmele Çeker Delikanlıdır Tesbih Çeker Sportmendir Barfiks Çeker Tek Eliyle Şınav Çeker Kendi Dişini Kendi Çeker Taraftardır;Üçlü Çeker Kaçan Golde Yuh Çeker Akşamcıdır Kafayı Çeker Ağzında Sigara Halay Çeker Dikiz Aynasından Hareket Çeker Muazzam Kopya Çeker Kaynanadan Çok Çeker Genelde Babaya Çeker Evladına Nutuk Çeker İskenderin Üstüne Künefe...
  3. Avrupalı Türkleri sevmez ve sevmesi de mümkün değildir.

Avrupalı Türkleri sevmez ve sevmesi de mümkün değildir.

İstanbul Üniversitesi'nde öğretim üyesi Alman asıllı Prof. Naumark'la bir kısım talebesi Boğaziçi'nde seyahate çıkarlar. Talebelerden biri Prof. Naumark'a şu soruyu sorar. "Avrupa bizi neden sevmez hocam?" Prof. Naumark şu cevabı verir "Çok samimî olarak itiraf edeyim ki, Avrupalı Türkleri sevmez ve sevmesi de mümkün değildir....
  4. Ne Mutlu Türküm diyene:)

Ne Mutlu Türküm diyene:)

Türk heryerde Türk... :)
  5. Çocuklar Neden Okulu Sevmez?

Çocuklar Neden Okulu Sevmez?

Çocuğunuz okula gitmek istemiyor, okulu sevmiyor mu? İşte çocukların okuldan hoşlanmama nedenlerinden bazıları.. Anlamsız gelmesi Çocuğunuza eğitim almasının ona ne kazandıracağını iyi anlatamadıysanız, öğrenmesinin yararsız olacağını düşünebilir ve okulu bu yüzden sevmeyebilir. Ailesi olarak ona sadece 'Okula gidersen iyi bir geleceğe sahip olursun' demeniz yeterli değildir. Çocuğunuzun...

Sayfayı Paylaş