gebe
  1. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0

Avrupanin en büyük dijital Ekranin da evlenme teklifi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında cns_01 tarafından paylaşıldı.

güncel haber, avrupa, istanbul levent, evlenme teklifi, en güzel gün, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz

Avrupa'nın en büyük dijital ekranında evlenme teklifi

Gün geçtikçe hayatımızın daha da fazla içine giren ve bizleri de içine çeken dijital çağ, bizi hergün daha yeni fikirlere ve daha yaratıcı olmaya zorluyor.

Levent’te bulunan Avrupa ve Türkiye’nin en yüksek binasında yine Avrupa ve Türkiye’nin en büyük dijital led ekranında geçtiğimiz günlerde çok enteresan bir olay yaşandı.

Glass Screen firmasının Türkiye’de bir ilk olarak gerçekleştirdiği 305 metrekarelik Avrupa’nın en büyük led reklam alanı bu sefer yerini bir evlenme teklifine bıraktı.
    Birçok büyük firmanın dijital reklamlarında kullanmayı tercih ettiği, reklam kampanyalarında sürekli kullandığı bu reklam alanı bu sefer dijital dünyanın bireylere de ilgi çekici fikirler verebileceği gerçeğini ortaya koydu.

Türkiye’nin birbirinden büyük markalarının ilgi çekici reklamlarına ev sahipliği yapan ekranda bu sefer yapılan teklif de ilgi çekiciliğini korudu ve evlenme teklifini yapan genç ,şaşkınlık içinde dev ekranda izleyen kız arkadaşından beklediği “EVET” cevabını aldı.Bir bayanın belkide hayatında başına gelebilecek en güzel tekliflerden birine şahitlik eden yüzlerce araç ve çevredeki binlerce kişi belkide gerçekleşecek bu evliliğin erken şahitliğini yaptılar.

Firma yetkilileri zaten ilkleri gerçekleştirdikleri ve gerçekleştirmeye devam edecekleri Türkiye’de yine ilk defa bu büyüklükte bir ekranda sunulan bu evlilik teklifine vesile oldukları için çok mutlu olduklarını belirttiler.

Kaynak: Milliyet

Avrupanin en büyük dijital Ekranin da evlenme teklifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenme Teklifi

Evlenme Teklifi

AYNI KIZI SEVEN İKİ GENÇIN HİKAYESİ. SEVDİĞİ KIZDAN AYRILDIĞI İÇİN HEM ÜZÜLEN HEMDE SEVİNEN GENÇ İÇİNDEKİ DUYGULARI AÇIĞA VURAMAZ ÇÜNKÜ ARKADAŞININ SEVDİĞİ KIZDIR. BUYRUN DEVAMINI SİZ OKUYUN... ...... ÇOK ÖZEL BİR EVLENME TEKLİFİ ...... Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep...
  2. Evlenme teklifleri... :)

Evlenme teklifleri... :)

evlenme teklifleri sözleri evlenme teklifleri Yerinde kölen, yerinde efendin olmak istiyorum Hem efendim hem kölem olur musun? Kızdığımda kaplan, kızdığında süt dökmüş kedin olmak istiyorum Hem kedim hem kaplanım olur musun? Hüzünlüyken müşfik baban, heyecanlıyken ateşli aşığın olmak istiyorum Hem aşığım hem anam olur musun? Küçücük oğlun, gencecik kardeşin olmak istiyorum Hem...
  3. En Saçma Evlenme Teklifi:))

En Saçma Evlenme Teklifi:))

evlenme teklifleri evlenme teklifi teklifi karikatür evlilik karikatür
  4. Dünyanın En Saçma Evlenme Teklifi

Dünyanın En Saçma Evlenme Teklifi

Evet meleklerim şimdi sizlere soruyorum. Böyle bir evlenme teklifi alsanız ne olurdu :) Bence helva bile yedirir bu teklif... Nasıl mı buyrun bakın :D:D Bakın şimdi videosunuda ekliyorum meleklerim. Bakında adamlar ne kadar yaratıcı görün. Hiç bizim Türk erkeklerine benzemiyorlar dimi :D:D:D :orkide: http://www.youtube.com/watch?v=NoK10pSoh0w
  5. En Romantik Evlenme Teklifi Sözleri

En Romantik Evlenme Teklifi Sözleri

bu konu romantik evlilik teklifi sözlerine yer vermektedir. Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmek için atacağınız ilk adım olacak evlilik teklifin de söylemek için en romantik aşk dolu sözler arıyorsanız sizlere anlamlı ve duygusal sözlerden oluşan evlilik teklifi sözlerini paylaşıyoruz. Hayat denen şey zaten akıp gidiyor herkes payına düşenleri sırtlarken Mutluluklar kadar...

Sayfayı Paylaş