gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

avrupanın en romantik tatil yeri kalkan

Konu, 'Avrupa Tatil Beldeleri' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

avrupada tatil yerleri romantik tatil yerleri romantik en avrupa

İndependent romantik tatilcilere Kalkan'ı önerdi... Kış ortasında güneşli yerlerde sıcak bir tatil düşleyenlere 2007 yılındaki en iyi tatil yerleri tanıtıldı. The İndependent gazetesi, Türkiye’nin Kalkan beldesini, Avrupa’da “romantik” bir tatili hayal edenler için 2007 yılının en iyi tatil yeri olarak seçti. İngiliz gazetesi, okuyucuları için 2007 yılı için en iyi tatil yerleri araştırdı. “Egzotik” bir tatilin peşinde olanları Afrika ülkelerinden Mozambik’in, bozulmamış güzellikteki İbo adasını öneren gazete, yeni evlilikler gibi “romantik” bir tatil arayışında olup Avrupa’dan uzaklaştırmayı pek arzu etmeyenlere ise, Kalkan beldesine yönelmelerini tavsiye etti.

2. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: avrupanın en romantik tatil yeri kalkan
    paylaşımın için sagol

avrupanın en romantik tatil yeri kalkan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. avrupanın en savaşçı kavmi

avrupanın en savaşçı kavmi

Kelt kelimesi (Latin celtae, galli,ve Antik Yunanca keltoi, galatai – (onurlu, cesur olanlar anlamından) kaynaklanıyor. Tarihöncesi ve ilkçağ döneminde yaşayan Avrupa kavimlerinin bir bölümüdür. Dört bin yıl kadar önce Keltler, anavatanları olan Orta Avrupa'dan göç ederek özellikle Britanya Adaları'na, İspanya'ya ve Galya'ya yerleştiler. Savaşçı ve avcı oldukları kadar mükemmel çiftçiydiler....
  2. Avrupanın En Popüler Plajları

Avrupanın En Popüler Plajları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Avrupanın En Popüler Kentleri

Avrupanın En Popüler Kentleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Avrupayı bekleyen en büyük tehlike kısırlık

Avrupayı bekleyen en büyük tehlike kısırlık

Bakın Avrupayı bekleyen büyük tehlikelerden birini açıklamış uzmanlar neymiş biliyormusun arkadaşlar ??? Kısırlık... Sebebinide son yıllarda hızla çoğalan kız çocuklarında görülen obeziteye bağlı olduğunu açıklamışlar Konuyla ilgili şimdi daha detaylı bilgilere geçiyorum Avrupa’da kısırlık vakalarının katlanacağı tahmini yapılıyor. Bu tesbit İngiltere’nin doğurganlık konusunda önde gelen...
  5. En Romantik Nikler

En Romantik Nikler

nikler en romantik nikler, duygusal nikler, msn sözleri, iletiler, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Msn iletinize koyabileceğiniz en romantik nikler aşağıda ki satırlarda; 1- Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum.Güneşim Desem Güneş Batıyor.Hayatım DesemHayat Kısa.Gülüm Desem Oda Soluyor.Sana Canımmmm Demeliyim,Çünkü Bu CaN sENınle YaşIyO... 2- Sen benim içimde...

Sayfayı Paylaş