gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Avşar kızı farklı yönüyle

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ekranlarım sevilen sevilmeyen şımarık kızı Hülya Avşar'ın ağzından Hülya.....
    HÜLYA'NIN YENİ HAYATI!
    HÜLYA AVŞAR, İNSANLARIN KENDİSİNE KIZSA DA ZAMANLA SEVDİĞİNİ SÖYLEDİ. BUNUN NEDENİNİ DE İLGİNÇ GEREKÇELERE DAYANDIRDI...

Hülya Avşar, annesi Emral Avşar'ı kaybettikten sonra derin bir sessizliğe büründü. Fazla ortalarda görünmedi, o bilindik demeçlerini vermedi. Peki ne yaptı? Sadece düşündü, kendini, hayatını sorguladı. Bundan sonraki süreçte de çok ortalarda olmayacağının sinyallerini veren oyuncu, kendi kendine yaptığı özeleştirilerden sonra çıkardığı sonuçları da açıkladı. Avşar, 'Bugüne kadar neler yaptım, kimlerle dostluk ettim, neyi doğru, neyi yanlış yaptım.

Tüm bunları düşündüm ve mukamesini yaptım. Geriye dönüp baktığımda mutlu bir hayat yaşayıp, doğru şeyler yaptığıma karar verdim' dedi. Avşar ardından da anlattı, 'Bugüne kadar yanlış da olsa inandığım şeylerin ardından durdurm. Susan, pasif birisi olmadım hiç... Kimi zaman sevimsiz olma, reddedilme tehlikesine rağmen inandığım değerlerin, görüşlerin arkasında durdum. Yalpalamadım, kıvırmadım.

Bana kızanlar, nefret edenler de oldu. Ama onlarda aradan geçen zamanda 'Haklıydın' diye bana dönüp, hakkımı iade ettiler. Kimi zaman ben yaptığım hatayı geç farkettim ama onun da üzerinde ısrar etmek yerine, çıkıp 'Evet hata ettim' deme erdemini gösterdim. Bu dürüstlük için önemli bir adımdır. Hem kim mükemmel ki? Tabii ki benim de hatalarım olacak. Oldu da. Zaten güzel olan da bu değil mi? Beni insanlar seviyor çünkü benim sahte değil, gerçek olduğumu biliyorlar' dedi.

BEYAZ SAYFA AÇTIM

Hülya Avşar, önünde yeni bir sayfa açtığını da söyleyerek, 'Artık başkaları için değil kendim için yaşayacağım. Bu yeni hayatımda sahte dostlara, laf olsun diye kurulan arkadaşlıklara, çıkar ilişkilerine yer yok. Ben neyi istiyorsam artık sadece onu yaşayacağım' dedi.

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hakkaten şımarıkkkkkkkkk

Avşar kızı farklı yönüyle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avşar Kızına Dikili Ağaç

Avşar Kızına Dikili Ağaç

HÜLYA AVŞAR’IN, HAYRANLARI SAYESİNDE YAKINDA ADINA KURULMUŞ BİR ORMANI OLACAK Adı Bodrum belediye başkan adaylığı için geçen, ama bunun doğru olmadığını açıklayan Hülya Avşar’ın, hayranları sayesinde yakında adına kurulmuş bir ormanı olacak gibi görünüyor. Sanatçının hayranlarının kurduğu Hulya Avsar Resmi Fan Club internet sitesi, Hülya Avşar Ormanı kurmak için kolları sıvamış. Sitenin...
  2. Avşar kızı yasağa uymadı

Avşar kızı yasağa uymadı

ünlü şarkıcı Hülya Avşar seçim günü için koyulan yasağa uymadığını dile getirdi.... SEÇİM YASAĞINDA BİR 'BÜYÜK' İÇTİM! ÜNLÜ SANATÇI HÜLYA AVŞAR, KIZI ZEHRA VE YAKIN DOSTLARI İLE BİRLİKTE ÖNCEKİ AKŞAM BİR RESTAURANT'TA YEMEK YEDİ... Seçim nedeniyle içki satışının yasak olduğunu öğrenen Avşar, rakı-balık keyfinden yoksun kaldı. Mekan çıkışında 'İçeride kimseye çaktırmadan bir büyük içtim'...
  3. Avşar Kızı Avşar oluyor

Avşar Kızı Avşar oluyor

Resmi evraklarda eski eşinin soyadı ile anılan Hülya Avşar kendi soyadına dönüyor...... ÇİLİNGİROĞLU'NU TAMAMEN SİLDİ SEKİZ YIL EVLİ KALDIĞI KAYA ÇİLİNGİROĞLU’NDAN 2005 YILINDA RESMEN BOŞANAN HÜLYA AVŞAR, EVLİLİĞİNDE KULLANDIĞI “ÇİLİNGİROĞLU” SOYADINI RESMİ EVRAKLARDAN SİLDİRMEK ÜZERE HAREKETE GEÇTİ. İŞE OTOMOBİL RUHSATLARINDAN BAŞLADI. Kendi soyadını istiyor Hülya Avşar ile Kaya...
  4. Avşar kızına gönderme yaptı

Avşar kızına gönderme yaptı

ilişkileri evlilikleri biteli uzun süre olmasına rağmen hala bu konu ile ilgili polemikler devam etti işte Hülya Avşar'a eski eşi öyle bir gönderme yaptı ki....... HÜLYA SAĞOLSUN! FİLİZ AKIN'IN PROGRAMINA KONUK OLAN HÜLYA AVŞAR'IN, 'KAYA BEY'DEN BOŞANMAK BENİM KARARIMDI, ASLINDA ONUN NİYETİ YOKTU. YANİ HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜYDÜ' SÖZLERİ KAYA ÇİLİNGİROĞLU'NU KIZDIRDI. Çilingiroğlu, eski eşinin...
  5. Avşar kızı ile röportaj

Avşar kızı ile röportaj

Annesinin vefatından sonra sevgilisi ile ayrıldılar dedikodusunun ardından şimdide kendisi ile ilgili açıklamalarda bulundu... KENDİ PARAMI YİYEMİYORUM ÜNLÜ SANATÇI HÜLYA AVŞAR, TÜRKİYE'DEKİ STARLIK SİSTEMİNİ, KENDİSİNİN BU SİSTEME BAKIŞINI, ÖZEL HAYATINI VE HAYAT FELSEFESİNİ ANLATTI.... Ünlü sanatçı Hülya Avşar, kendisini 'Star değilim, çok ağır işçiyim' diyerek tanımladı, gerekçesini de...

Sayfayı Paylaş