gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Avşar kızı ilişkilerde fedakarlık olmaz demiş!!!

Konu, 'Magazin' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Demiş de demiş yani.Niye demiş sanki biz bilmiyo muyuz!Ne anlar Hülya hanım fedakarlıktan.Sevgilisi yapsın fedakarlığı ona ne ki de mi ama.Ahh ahh!Gençlerimizin beynini nasıl da şeylerle dolduruyorlar.Hülya hanıma katılan var mı aranızda meleklerim.Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda. :abo:

İlişkilerde Fedakarlığa İnanmıyorum
    Sinema sanatçısı Hülya AVŞAR bu hafta BIE'nin konuşmacı konuğu oldu.

"Eğlence Dünyasında Yol ve Hedef" başlıklı konuşmasında Hülya Avşar, "27 yıl önce yola çıktığımda bugün geldiğim noktayı hedeflemiştim" dedi.
    Sinemada çok zor içine sinen proje bulduğunu, 3 yıl önce sahneyi tamamen bıraktığını anlatan Avşar, önümüzdeki dönemde televizyona ağırlık vereceğini söyledi ve hiç kimsenin haberi olmadığı bir kitap yazdığını açıkladı.
    Hülya AVŞAR, "yıldızlar yalnızdır, siz de öyle misiniz?" sorusuna, "Ben o konuyu çok önceden öngördüm ve çözdüm, hiç yalnız değilim" yanıtını verdi.
    Özel hayatıyla ilgili sorulara da içtenlikle yanıt veren Hülya Avşar, "Ben ilişkilerde fedakarlığa inanmıyorum, herkes hem kendi gibi ve özgür olsun, hem de ilişki yürüsün istiyorum, ancak bugünkü ilişkim de dahil Türk erkekleri bir noktadan sonrasını ne yazık ki kaldıramıyor, anlamıyor" diye konuştu.
    BIE'de Hülya Avşar’a "Topluma bir mesajınız var mı?" sorusu da soruldu. Türk toplumuna en önemli mesajınını ‘aile’ olduğunu söyleyen Avşar, “Türk aile yapısının hiç bozulmamasını, evlerin dağılmamasını ve sağlıklı çocuklar yetiştirmemizi istiyorum. O nedenle hep aile değerlerini vurgulamak istiyorum" diye konuştu.
    Hülya Avşar’ın konferasını dinleyenler arasında sanatçı Erol Evgin ve Burhan Öçal ile işadamı-mimar Reşit Soley de vardı.

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

Avşar kızı ilişkilerde fedakarlık olmaz demiş!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fedakarlık

Fedakarlık

Karşılık beklemeksizin yapılan herşey...
  2. Avşar kızı davulcuya kaçtı

Avşar kızı davulcuya kaçtı

Uzun süredir aşk hayatında suskun olan Helin Avşar, şimdilerde yeni bir aşka yelken açtı. Eniştesinin yardımıyla Radyo Pink'te program yapmaya başlayan Helin Avşar'ın son aşkı müzik grubu Gripin'in davulcusu İlker Baliç. Takvim gazetesinin haberine göre; müzik dünyasına kısa bir süre önce giriş yapan ve aynı hızla albüm yapmaya niyetlenen Avşar'ın müzisyen aşkıyla Bağdat...
  3. Avşar Kızı Avşar oluyor

Avşar Kızı Avşar oluyor

Resmi evraklarda eski eşinin soyadı ile anılan Hülya Avşar kendi soyadına dönüyor...... ÇİLİNGİROĞLU'NU TAMAMEN SİLDİ SEKİZ YIL EVLİ KALDIĞI KAYA ÇİLİNGİROĞLU’NDAN 2005 YILINDA RESMEN BOŞANAN HÜLYA AVŞAR, EVLİLİĞİNDE KULLANDIĞI “ÇİLİNGİROĞLU” SOYADINI RESMİ EVRAKLARDAN SİLDİRMEK ÜZERE HAREKETE GEÇTİ. İŞE OTOMOBİL RUHSATLARINDAN BAŞLADI. Kendi soyadını istiyor Hülya Avşar ile Kaya...
  4. Avşar kızına gönderme yaptı

Avşar kızına gönderme yaptı

ilişkileri evlilikleri biteli uzun süre olmasına rağmen hala bu konu ile ilgili polemikler devam etti işte Hülya Avşar'a eski eşi öyle bir gönderme yaptı ki....... HÜLYA SAĞOLSUN! FİLİZ AKIN'IN PROGRAMINA KONUK OLAN HÜLYA AVŞAR'IN, 'KAYA BEY'DEN BOŞANMAK BENİM KARARIMDI, ASLINDA ONUN NİYETİ YOKTU. YANİ HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜYDÜ' SÖZLERİ KAYA ÇİLİNGİROĞLU'NU KIZDIRDI. Çilingiroğlu, eski eşinin...
  5. Avşar kızı ile röportaj

Avşar kızı ile röportaj

Annesinin vefatından sonra sevgilisi ile ayrıldılar dedikodusunun ardından şimdide kendisi ile ilgili açıklamalarda bulundu... KENDİ PARAMI YİYEMİYORUM ÜNLÜ SANATÇI HÜLYA AVŞAR, TÜRKİYE'DEKİ STARLIK SİSTEMİNİ, KENDİSİNİN BU SİSTEME BAKIŞINI, ÖZEL HAYATINI VE HAYAT FELSEFESİNİ ANLATTI.... Ünlü sanatçı Hülya Avşar, kendisini 'Star değilim, çok ağır işçiyim' diyerek tanımladı, gerekçesini de...

Sayfayı Paylaş