gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Avşar kızına gönderme yaptı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ilişkileri evlilikleri biteli uzun süre olmasına rağmen hala bu konu ile ilgili polemikler devam etti işte Hülya Avşar'a eski eşi öyle bir gönderme yaptı ki.......
    HÜLYA SAĞOLSUN!
    FİLİZ AKIN'IN PROGRAMINA KONUK OLAN HÜLYA AVŞAR'IN, 'KAYA BEY'DEN BOŞANMAK BENİM KARARIMDI, ASLINDA ONUN NİYETİ YOKTU. YANİ HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜYDÜ' SÖZLERİ KAYA ÇİLİNGİROĞLU'NU KIZDIRDI.

Çilingiroğlu, eski eşinin açıklamalarına şöyle cevap verdi: 'Hülya Hanım bazı şeyleri yanlış hatırlıyor ama boşanmayı kimin istediği önemli değil. Allah ondan razı olsun. Sayesinde nefis bir evliliğim, harika bir oğlum var. İnşallah Allah ona da böyle bir ilişki ve bir çocuk verir. Seneler geçmiş bunları tekrar gündeme getirmek kime ne fayda getirir? Zaman, kimin suçlu, kimin güçlü olduğunu gösterir. Aradan bu kadar sene geçmiş, durup dururken böyle açıklamalara ne gerek var? Artık kim, niye Hülya-Kaya ayrılığıyla ilgilensin. Ben bir anlam veremedim bu sözlere.'

Avşar kızına gönderme yaptı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülben ergen'den hülya avşara gönderme

gülben ergen'den hülya avşara gönderme

Hürriyet Gülben Ergen, geçen yıl bikiniyle denize giren Hülya Avşar'a gönderme yaptı: Ben bikiniyle değil şarkılarımla gündeme geliyorum'… İki hafta bir Kıbrıs Kaya Artemis Otel'de sahneye çıkan Gülben Ergen, sahne öncesi basının sorularını yanıtladı. Kıbrıs'ta odasından dışarıya çıkmayan Ergen, 'Neden Hülya Avşar gibi denize girmiyorsunuz?'sorusuna 'Ben bikiniyle değil...
  2. Elif gönderme yaptı

Elif gönderme yaptı

kanal D nin sevilen dizisi Küçük Kadınlar'ın küçük annesi Elif sevgili için din değiştirenler için kendi adına neler söyledi..... ‘AŞKIM İÇİN DİN DEĞİŞTİRMEM’ EKİN TÜRKMEN, ELELE'YE ÖZEL HAYATINA DAİR İLGİNÇ AÇIKLAMALARDA BULUNDU Kanal D’de yayınlanan “Küçük Kadınlar” dizisinin büyük ablası Ekin Türkmen, Elele dergisine özel hayatına dair ilginç açıklamalarda bulundu: - Aşık olduğumda...
  3. Avşar Kızı Avşar oluyor

Avşar Kızı Avşar oluyor

Resmi evraklarda eski eşinin soyadı ile anılan Hülya Avşar kendi soyadına dönüyor...... ÇİLİNGİROĞLU'NU TAMAMEN SİLDİ SEKİZ YIL EVLİ KALDIĞI KAYA ÇİLİNGİROĞLU’NDAN 2005 YILINDA RESMEN BOŞANAN HÜLYA AVŞAR, EVLİLİĞİNDE KULLANDIĞI “ÇİLİNGİROĞLU” SOYADINI RESMİ EVRAKLARDAN SİLDİRMEK ÜZERE HAREKETE GEÇTİ. İŞE OTOMOBİL RUHSATLARINDAN BAŞLADI. Kendi soyadını istiyor Hülya Avşar ile Kaya...
  4. Nilay dorsa sarışınlara gönderme yaptı!!

Nilay dorsa sarışınlara gönderme yaptı!!

Ben bu sarışın esmer kumral tartışmasını anlamadım gitti birşeyi iyi yapıyorsan kimseye gönderme yapmıcaksın bence kendi yolunda ilerliceksin! Sarışınlara gönderme yaptı! Nilay Dorsa önceki gün Kemal Başbuğ yönetiminde çektiği söz ve müziği Erem Yıldız’a ait ikinci klibi ‘Harbi kız’ için kılıktan kılığa girdi. Stüdyoya podyum kurduran Dorsa ‘Mitra’ imzalı kostümleriyle adeta bir...
  5. Demet Akalın Ebru Şallı'ya Gönderme mi Yaptı?

Demet Akalın Ebru Şallı'ya Gönderme mi Yaptı?

demet akalın haberleri ebru şallı haberleri Sevgili melekler, magazin dünyasının ünlü isimlerinden Ebru Şallı'nın eşi Harun Tan'dan boşanmasıyla ilgili olarak ünlülerden çeşitli yorumlar geliyor. Tan'ın boşanmasının ardından bir dönem aynı isimle adları anılan (İbrahim Kutluay) Demet Akalın, ilginç bir tweet attı. İşte haberin detayları.. Demet, Okan Kurt çifti Nişantaşı'nda Limonata...

Sayfayı Paylaş