gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Avşar Kızından "Uğraşmaya Zamanım Yok"

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

hülya avşar, hakkında, günlük haber, magazin haberleri, nele rcdemiş, resimleri buradan bulabilirsiniz

Meleklerim Hülya Avşar hakkında habere bakalım hep birlikte.

‘UĞRAŞMAYA ZAMANIM YOK’

- Hülya Avşar, mahkemelik olduğu isimlere zeytin dalı uzattı.
    Avşar Kızı, tüm davalarından vazgeçti. Şarkıcı, “Öyle içimden geldi. Bu kadar işin arasında bir de saçma sapan mevzularla uğraşmak istemiyorum. Yani artık iyi insan olayım falan değil. Tabii ki iyi insanım ama bunlarla uğraşacak vaktim yok” dedi.

-Avşar, gazetecilerin “Ayşe Özyılmazel’i affettiniz mi?” sorusuna, “Yok canım, affetmek Allah’a mahsus bir şey. Sadece böyle biri yok hayatımda” yanıtını verdi. Özyılmazel’le evlenen Ali Taran’la arkadaş olduklarını ancak görüşmediklerini sözlerine ekleyen şarkıcı, “Görüşmüyoruz ama Ali her zaman arkadaşım. Severim onu. Evlendiklerinde onu tebrik ettim” dedi.

Avşar Kızından "Uğraşmaya Zamanım Yok" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avşar Kızına Dikili Ağaç

Avşar Kızına Dikili Ağaç

HÜLYA AVŞAR’IN, HAYRANLARI SAYESİNDE YAKINDA ADINA KURULMUŞ BİR ORMANI OLACAK Adı Bodrum belediye başkan adaylığı için geçen, ama bunun doğru olmadığını açıklayan Hülya Avşar’ın, hayranları sayesinde yakında adına kurulmuş bir ormanı olacak gibi görünüyor. Sanatçının hayranlarının kurduğu Hulya Avsar Resmi Fan Club internet sitesi, Hülya Avşar Ormanı kurmak için kolları sıvamış. Sitenin...
  2. Avşar kızı farklı yönüyle

Avşar kızı farklı yönüyle

ekranlarım sevilen sevilmeyen şımarık kızı Hülya Avşar'ın ağzından Hülya..... HÜLYA'NIN YENİ HAYATI! HÜLYA AVŞAR, İNSANLARIN KENDİSİNE KIZSA DA ZAMANLA SEVDİĞİNİ SÖYLEDİ. BUNUN NEDENİNİ DE İLGİNÇ GEREKÇELERE DAYANDIRDI... Hülya Avşar, annesi Emral Avşar'ı kaybettikten sonra derin bir sessizliğe büründü. Fazla ortalarda görünmedi, o bilindik demeçlerini vermedi. Peki ne yaptı? Sadece...
  3. Avşar kızı yasağa uymadı

Avşar kızı yasağa uymadı

ünlü şarkıcı Hülya Avşar seçim günü için koyulan yasağa uymadığını dile getirdi.... SEÇİM YASAĞINDA BİR 'BÜYÜK' İÇTİM! ÜNLÜ SANATÇI HÜLYA AVŞAR, KIZI ZEHRA VE YAKIN DOSTLARI İLE BİRLİKTE ÖNCEKİ AKŞAM BİR RESTAURANT'TA YEMEK YEDİ... Seçim nedeniyle içki satışının yasak olduğunu öğrenen Avşar, rakı-balık keyfinden yoksun kaldı. Mekan çıkışında 'İçeride kimseye çaktırmadan bir büyük içtim'...
  4. Avşar Kızı Avşar oluyor

Avşar Kızı Avşar oluyor

Resmi evraklarda eski eşinin soyadı ile anılan Hülya Avşar kendi soyadına dönüyor...... ÇİLİNGİROĞLU'NU TAMAMEN SİLDİ SEKİZ YIL EVLİ KALDIĞI KAYA ÇİLİNGİROĞLU’NDAN 2005 YILINDA RESMEN BOŞANAN HÜLYA AVŞAR, EVLİLİĞİNDE KULLANDIĞI “ÇİLİNGİROĞLU” SOYADINI RESMİ EVRAKLARDAN SİLDİRMEK ÜZERE HAREKETE GEÇTİ. İŞE OTOMOBİL RUHSATLARINDAN BAŞLADI. Kendi soyadını istiyor Hülya Avşar ile Kaya...
  5. Avşar kızı ile röportaj

Avşar kızı ile röportaj

Annesinin vefatından sonra sevgilisi ile ayrıldılar dedikodusunun ardından şimdide kendisi ile ilgili açıklamalarda bulundu... KENDİ PARAMI YİYEMİYORUM ÜNLÜ SANATÇI HÜLYA AVŞAR, TÜRKİYE'DEKİ STARLIK SİSTEMİNİ, KENDİSİNİN BU SİSTEME BAKIŞINI, ÖZEL HAYATINI VE HAYAT FELSEFESİNİ ANLATTI.... Ünlü sanatçı Hülya Avşar, kendisini 'Star değilim, çok ağır işçiyim' diyerek tanımladı, gerekçesini de...

Sayfayı Paylaş