gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Avşar Kızı'nın Saçları Yandı

Konu, 'Magazin' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Saçları yandı yeni imaj yaptı Kuaför hatası nedeniyle saçları yanan Hülya Avşar, Sinema ve Tarih Buluşması'na çok kısa kestirdiği saçlarıyla katıldı

Türsak Vakfı'nın düzenlediği 10. Sinema ve Tarih Buluşması'nın açılış gecesine Sadettin Saran ile birlikte katılan Hülya Avşar, kısa saçları ile dikkat çekti.

Lütfi Kırdar Kongre Sarayı'na Saran ile el ele giden Avşar, yeni imajının bir kuaför hatasının eseri olduğunu söyledi. Geçtiğimiz günlerde kuaförde yapılan bir hata sonrası saçının yandığını söyleyen Avşar, "Ben de mecburen böyle kısa kestirmek zorunda kaldım. Herkesin başına gelebilir, ama ben bunu dert etmedim. Böyle de güzel olduğumun farkındayım. Saçım bu haliyle de beni mutlu ediyor" dedi.

Milliyet

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Avşar Kızı'nın Saçları Yandı
    geçmiş olsun diyelim artık:)neyse kendisine yeni bir imaj olmuş ama;)

Avşar Kızı'nın Saçları Yandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Yürü Ya Kulum

Hülya Avşar - Yürü Ya Kulum

Gölgem misali yanımdasın kimseler duymasın Aşık degil ki oynasın gülün de sana kalsın Ah kendini yorma özlerim sanma Bana yar olamazsın zorla Yürü ya kulum bana dokunma İç çekişimden medet umma Hadi yürü ya kulum sebebi sorma Belki başka baharlara
  2. Yandan örgülü saç modelleri

Yandan örgülü saç modelleri

yandan örgülü saç modelleri örgü saç modelleri nasıl yapılır saç örgü modelleri 2012 trendleri burada arkadaşlar. Az önce sizlere yılın en çekici saç stilleri hakkında bilgiler ve modeller aktarmıştık. Şimdi ise modası asla geçmeyen saç örgü modelleri sunuyor ve örgü saç modelleri nasıl yapılır diyenlere bir nebzede olsa faydalı olmak istiyoruz. Ayrıca yılın saç modası olan örgü saç şekilleri...
  3. Yanmış Saçlar İçin Çeşitli Saç Bakım Maskeleri

Yanmış Saçlar İçin Çeşitli Saç Bakım Maskeleri

yanmış saçlar için bakım yanmış saçlar için maske Sevgili melekler, saçlarımızı mücevherimiz ve doğal güzelliğimizin bir parçası diyoruz ama onlara gereken bakımı da göstermiyoruz. Sık sık boyayıp, kimyasal işlemlere tabi tuttuğumuz saçlarımız da güncen güne cansızlaşıp, sağlığını yitiriyor. Bunların sonucunda yanan bir tutam saçla başbaşa kalıyoruz. Oysa yapacağımız bazı bakımlarla yanmış...
  4. Yandan toplanmış gelin saçları

Yandan toplanmış gelin saçları

Yandan toplu gelin saçı Yandan toplu gelin saçı modeli Doğallıktan yana olan bayanların dileği en güzel günlerinde de kendilerine yakışabilecek olanı tercih etmektir. 2013’te düğün yapacak olan meleklerimiz düğününüzde sizi özel hissettirecek bir ömür boyu fotoğraflara baktıkça yüzünüzü gülümsetmeyi başaracak saç modelleri burada:
  5. meryem uzerlinin saçlarımı yanmış ?

meryem uzerlinin saçlarımı yanmış ?

Meryem Uzerlinin saçları yanmış diye bir haber okudum ama ne derece doğru bilmiyorum.Nasıl yanmış saçları şimdi ne durumda?

Sayfayı Paylaş