gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Avşar o fotoğrafı verdiğine pişman!

Konu, 'Çöplük' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

[h=2]Hülya Avşar verdiği hangi poz için pişman olduğunu açıkladı?[/h]En son kadına şiddete dikkat çekmek amacıyla hazırlanan bir projede, eşi tarafından öldürülen Ayşe Paşalı gibi poz verdiniz...
    - Poz verdim, fakat verdiğime pişman oldum.
    Neden?
    - Çünkü henüz beni anlayabilecek, benim söylediklerimi anlayabilecek durumda olan kişi sayısının çok az olduğunu, hatta hiç olmadığını düşünüyorum.

Kimleri kastediyorsunuz?
    - Gazetecilerden bahsediyorum. Ettiğim sözleri anlayabilecek bir yazar kitlesi olmadığını görüyorum. Anlayan anladı kalan sağlar bizim olsun, öbürleri umurumda değil. Beni anlayabilmeleri çok zor. O yüzden de bir şey başaramadılar zaten.

Avşar o fotoğrafı verdiğine pişman! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte o fotoğraflar

İşte o fotoğraflar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Helin avşar 'annem olmadan o eve gidemiyorum

Helin avşar 'annem olmadan o eve gidemiyorum

EMRAL AVŞAR’LA YAŞADIĞI APARTMANDAN TAŞINAN HELİN AVŞAR, “ANNEMİ KAYBEDİNCE O EVDE YAŞAMANIN BİR ANLAMI KALMADI. ORAYA GİTMEK BENİ GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜYORDU” DEDİ... ANNESİ Emral Avşar’ı önceki hafta toprağa veren Hülya Avşar’ın, kardeşi Helin Avşar’a İstinye Park Residence’dan bir ev satın aldığı konuşuluyor.Tarabya Nurol Sitesi’nde altlı üstlü dairelerde oturduğu annesinin ölümünün...
  3. Pişmanım..!!!

Pişmanım..!!!

Pişmanlık… Galiba tanıyorum onu. Pişmanım… Açının sinüs değerini negatif almadım, sorum yandı. Kardeşime bağırdım, ürküttüm onu. Dört yanlışımın bir doğrumu götürmesine sebebiyet verdim. Hoş kokulu güzelim çiçeği dalından kopardım. Kaliteyle alakasız bir televizyon programı izledim. Anlatım bozukluğu yaptım, sonrasında düzeltemedim. Değer vermeye değmezlere değer verip, değerin değerini...
  4. Hülya Avşar 9 kilo verdiği diyeti açıkladı

Hülya Avşar 9 kilo verdiği diyeti açıkladı

hülya avşar nasıl 9 kilo verdi hülya avşar kilo kilosu hulya avsar Ekranların renkli yüzü Hülya Avşar 2 ay içinde toplam 9 kilo vermiş.Verdiği kilolar ile ekranlara poz veren hülya avşar diyetini bir süre açıklamamış.Ama en sonunda da dayanamayıp yapılan baskılara ve ısrarların üzerine açıklamaya karar vermiş.İşte o diyet huzurlarınız da:) Avşar’ın aldığı kiloları vermesinde büyük rol...
  5. Ceyda Ateş verdiği pozlardan pişman oldu

Ceyda Ateş verdiği pozlardan pişman oldu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş