gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Avşar'ın şarkısı kısa sürede 700 kişi tarafından tıklandı.

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Helin Avşar, sözlerini kendisinin yazdığı 'Müzik Bitti' şarkısını okuyup youtube'a koydu. Avşar'ın şarkısı kısa sürede 700 kişi tarafından tıklandı. Albüm çıkarmaya hazırlanan küçük Avşar bu yolla nabız yokluyor.. Geçen sene 'Şarkı Söylemek Lazım' yarışmasına katılıp şarkı söyleyen Helin Avşar, albüm yapmak için uzun süredir çalışmalarını sürdürüyor. Ancak albümü çıkartmaya bir türlü cesaret edemeyen Avşar, sözlerini kendisinin yazdığı 'Müzik Bitti' şarkısını youtube'a koydu. Kısa sürede 700 kişi tarafından tıklanan Helin Avşar, sesine ve şarkısına yapılan olumlu yorumlar üzerine albüm çalışmasına ağırlık verme kararı aldı. Sezen Aksu'dan da şarkı alan ve stüdyoya kapanan Helin Avşar, sözlerini kendisinin yazıp düzenlemesini Onur Betim'in yaptığı 'Müzik Bitti' şarkısına çok güveniyor.

ŞARKI SÖYLEMEYİ ÇOK SEVİYORUM
    Şarkı söylemeyi çok sevdiğini, ablası Hülya Avşar'ın da kendisini desteklediğini söyleyen Helin Avşar, çalışıp kendini geliştirdiğini söyledi. Yeni yayın döneminde bir TV kanalına moda programı da sunacak olan Avşar, "Başarılı olmak istiyorum. Şimdiye kadar bana çok albüm teklifi geldi. Ama kabul etmedim. Doğru zamanı bekliyorum" dedi.

Müzik Bitti
    Müzik böyle başladı
    Ritm bozuk, hatta detone
    Bir yol hikayesi böyle başladı
    Müzik bitti
    Bastım gaza bağırdım sana
    Bir bitiş hikayesi
    Böyle başladı
    O barda sarmaş dolaş, karşımda
    Uymadı hesabına ben çıkınca karşına
    1 kariyer bitti, 2 çirkinleştin, 3 herkes bitti
    Müzik bitti, işin bitti, ginseng bitti
    Özür dilemek için çok erken
    Dur bas bir topa, bir dinlen
    Görüyorum gözünde hikayen
    Yalan hikayen

Avşar'ın şarkısı kısa sürede 700 kişi tarafından tıklandı. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Helin 1 saate 700 kez tıklandı ??

Helin 1 saate 700 kez tıklandı ??

Helin 1 saate 700 kez tıklandı Helin Avşar'ın şarkısı kısa sürede 700 kişi tarafından tıklandı. Helin Avşar, sözlerini kendisinin yazdığı 'Müzik Bitti' şarkısını okuyup youtube'a koydu. Avşar'ın şarkısı kısa sürede 700 kişi tarafından tıklandı. Albüm çıkarmaya hazırlanan küçük Avşar bu yolla nabız yokluyor.. Geçen sene 'Şarkı Söylemek Lazım' yarışmasına katılıp şarkı söyleyen Helin...
  2. kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır??

kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır??

saç nasıl uzatılır saç nasıl çabuk uzar uzar saçlar çabuk hızlı -Saçları nasıl hızlı uzatabiliriz, hızlı ve çabuk saç uzatmak için ne yapılmalı? Hızlı saç uzatan bitkiler, formüller ve yöntemler.. Saçımızın torbaya benzeyen ve folikül adı verilen parçası kafa derimizin altında bulunur. Bu kısma saç kökü adı verilir ve saçın canlı olan kısmı burasıdır. Bu kökte bulunan saç hücrelerinin...
  3. Kısa sürede bronzlaşmanın yolları

Kısa sürede bronzlaşmanın yolları

kısa sürede bronzlaşmak hızlı bronzlaşmanın yolları bronzlaşmanın yolları evde çabuk bronzlaşmak için ne yapmalı Çok az bir tatil zamanınız var ama siz bu kısa sürede bronzlaşmak istiyorsunuz.İşte sizler için gerekli olan hızlı bronzlaşmanın yolları Güneşi çok seviyorsanız ama aynı zamanda hassas bir cildiniz varsa, güneşin cildinize vereceği zararları minimuma indirmek için bazı önlemler...
  4. Hülya Avşar'ın Yeni Şarkısı,Yeni İmajı!

Hülya Avşar'ın Yeni Şarkısı,Yeni İmajı!

hülya avşar, yeni şarkısı, yeni imajı, resimleri, yeni albümü, ile ilgili bilgiler burada melekler Yeni şarkısı ve yeni imajıyla Hülya Avşar görücüye çıktı melekler :) Yeni single’ı için hazırlıklarını sürdüren Hülya Avşar, Deniz Seki’den klibinde dans edebileceği tarzda bir şarkı yapmasını istemişti. Avşar’ı kırmayan Seki, “Geçmiş Olsun” adını verdiği bir şarkı besteledi. Şarkıyı...
  5. Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ?

Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ?

Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ? çabuk saç uzatmak için ne yapmam lazım. Arkadaşlar, sizler bilirsiniz belki çünkü sizi takip ediyorum güzellik konularında sürekli araştırma yapıyorsunuz. Lütfen Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ? bilen varsa banada önerilerde bulunsun.

Sayfayı Paylaş