gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

avuç içi damar okuma nedir yahu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sgk yolsuzlukların önüne geçmek için kaç sene sonra birşey geliştirmiş, bunda amaç yolsuzlukların önüne geçmekmiş :) Nerede ise akılları bu zamana kadar. Her neyse, kimse kimsenin yerine hastaneye gidemeyecekmişte, merak ediyorum bu sistem tam olarak nasıl çalışıyor bilginiz var mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sistemin kurulus amaci bence o degil, hayali muayeneyi engellemek diye dusunuyorum. daha once arastirmistim bu sistemlerin nasil calistigini. bildigim kadari ile parmak izi gibi seyleri sadece emniyet toplayabiliyor o yuzden kullanilamiyordu bundaki avuc ici damar izinden kimlik tespiti olmadigi icin serbestce kullanilabilen birsey sanirim damar haritasini tc kimlik no ile eslestiriyorlarmis. ondan sonra sen gercekten o kisimisin degil misin ona bakiyorlarmis. oyle duymustum tv haberlerinde.

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Forumumuzda ki ilgili haber konumuzu okuduysanız eğer avuç içi okuma yönteminin de amacının bu olduğunu görürsünüz :D

avuç içi damar okuma nedir yahu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avuç içi

Avuç içi

Kapalı avuç içi geçim sıkıntısına ve cimriliğe, açık avuç içi rahat yaşamaya ve cömertliğe, Elin içinde kıl görmek elden çıkacak dünyalığa, Avuçları göğe doğru kaldırmak menfaatli bir işe, Küçük avuç içi zayıf karaktere, Elin ayasında görülen güzellik duuanın kabulüne, kişinin kendine ve başkasına gelecek nimete delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; El.)Rüyada avuç içi görmek rüya sahibinin...
  2. Kim Özlerdi Avuç İçlerinin Kokusunu

Kim Özlerdi Avuç İçlerinin Kokusunu

Kim Özlerdi Avuç İçlerinin Kokusunu O kadar da önemli değildir bırakıp gitmeler , arkalarında doldurulması mümkün olmayan boşluklar bırakılmasaydı eğer . Dayanılması o kadar da zor değildir , büyük ayrılıklar bile , en güzel yerde başlatılsaydı eğer . Utanılacak bir şey değildir ağlamak , yürekten süzülüp geliyorsa gözyaşı eğer . Yüz kızartıcı bir suç değildir hırsızlık , çalınan...
  3. Avuç İç Damar Okuma Yöntemi

Avuç İç Damar Okuma Yöntemi

avuç içi damar okuma hayali muayene engelleniyor nasıl olacak işleyişi sgkdan güvenlik ile ilgili bilgiler burada melekler Sağlık karnesi ve Tc kimlik numarası ile yeterli denetimi sağlayamayan SGK,çareyi avuç içi damar okuma yönteminde aramaya başlayacakmış melekler :) Bu ilginç yöntemle hayali muayenelerin önüne geçmeyi planlayan SGKnın geçtiğimiz günlerde yapılan haberi şöyle; Sağlık...
  4. istanbulun posta kodu nedir yahu

istanbulun posta kodu nedir yahu

Arkadaşlarım bana acil istanbulun posta kodu gereiyor. Yazar mısınız sağolun.
  5. Bu Bilgisayarlar Neden Bozulur Yahu ?

Bu Bilgisayarlar Neden Bozulur Yahu ?

Bilgisayarın Bozulma Nedenleri Nelerdir Bilgisayarın Bozulma Nedenleri Hakkında Bilgi Bir bilgisayar alırız ve eve getirip keyifle kullanmaya başlarız ama ne yazık ki yeni de olsa eski de olsa zaman zaman bilgisayarlar sorun çıkarabilir. Ne de olsa kul yapısı olan Bilgisayarın Bozulma Nedenleri Nelerdir diye merak edenler için Bilgisayarın Bozulma Nedenleri Hakkında Bilgi vermek...

Sayfayı Paylaş