gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Avucunda kuruyup,yeniden dirildiğim ,EFENDİM...PEYGAMBERİM..

Konu, 'Peygamberler, Evliyalar ve Sahabeler' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

Avucunda kurumuş bir gül olmak isterdim SEVGİLİ.., lütfedip de koklasan, sanırdım CENNET kokuları sinmiş üstüme...
    en güzel kokan benim..
    yapraklarım canlanır..içim tazelenirdi..
    sanırdım çiçek ben'im,
    sevda ben'im,
    hasret ben'im,
    vuslat ben'im..
    canım ben'im..EFENDİM..

Avucunda kurumuş bir gül olmak isterdim..
    dalından kopmuş,
    rengi solmuş,o zayıf haliyle ,SEN 'de hayat bulmuş..
    EY SEVGİLİ..EY SEVGİLİ !
    sanırdım hayat ben'im,
    ömür ben'im,
    şafak ben'im,
    gün ben'im,
    canım ben'im..EFENDİM..

Avucunda kuruyup,yeniden dirildiğim ,
    EFENDİM...PEYGAMBERİM..

salallahu aleyhi ve sellem

(alıntı)

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Avucunda kuruyup,yeniden dirildiğim ,EFENDİM...PEYGAMBERİM..
    konu peygamberler,evliyalar ve sahabeler bölümüne taşınmıştır

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Avucunda kuruyup,yeniden dirildiğim ,EFENDİM...PEYGAMBERİM..

çok güzel canım saol emeğine sağlık:)

Avucunda kuruyup,yeniden dirildiğim ,EFENDİM...PEYGAMBERİM.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duasıyla kavmi yeniden dirilen peygamber: Hz. Hızkıl a.s.

Duasıyla kavmi yeniden dirilen peygamber: Hz. Hızkıl a.s.

Hızkıl Aleyhisselam, Hz. Musa ve Harun a.s.'ın vefatından sonra, İsrailoğulları'na gönderilen üçüncü peygamberdir. Kendisinden önce iki peygamber daha vazife yapmıştır. Hızkıl a.s.'ın kavmi Allah'a itaat eden bir kavim olmasına rağmen, başlarına gelen bela ve musibetlere katlanamayan bir kavimdir. Onların bu hali Bakara Suresi'nin 243. ayetinde şöyle anlatılır: "Binlerce oldukları...
  2. Avuç

Avuç

Avucun temiz olması faydalı ve karlı işlerle uğraşmak anlamındadır. Alkışlamak hoş vakit geçirmek mutluluğun işaretidir. Avucun temiz olması faydalı ve karlı işlerle uğraşmak anlamındadır. Alkışlamak hoş vakit geçirmek mutluluğun işaretidir.Rüyada avuç açmak uğurdur. Açılan avuç temiz ve aydınlıksa dilekler çabucak kabul olunacaktır.
  3. Yenİden

Yenİden

BU GECE BİR KAĞIDIN ÜZERİNE SADECE BİR TEK CÜMLE YAZ BİR TEK KELİME YAZ HATTA YENİDEN EĞER ZİHNİNDE YÜREĞİNDE KALBİNDE GÖZLERİNDE YENİ BİR ŞEY KALMIŞSA BİR KELİME YAZ YENİDEN VE YENİDEN KELİMESİYLE BAŞLAYAN BİR CÜMLE KUR KENDİNE YENİDEN GÜZEL YÜZLER İÇİN AŞKLAR İÇİN KAVGALAR İÇİN YENİDEN BİR KEZ DAHA KENDİNE BİR KAĞIT ALUZUN ZAMAN SONRA KENDİN İÇİN BİR TEK KELİME YAZ SADECE KENDİN İÇİN BİR TEK...
  4. avuç hareketleri

avuç hareketleri

Açık AvuçlarAçık avuçlar dürüstlük anlamına gelebilir. Tarih boyunca açık avuç gerçek, dürüstlük, sadakat ve teslimiyetle bağdaştırılmıştır. Pek çok yemin el kalbin üzerindeyken edilirken mahkemelerde tanıklık ederken avuç havada tutulur. İncil sol elde tutulurken sağ avuç da mahkeme üyelerinin görebileceği şekilde yukarıda tutulur. Gündelik karşılaşmalarda insanlar iki temel avuç konumunu...
  5. Avucunuzdaki kelebek

Avucunuzdaki kelebek

Zor günlerinizde size yol gösteren,sizi ayakta tutan,yaşama sevinci veren,gelecek hayalinizdir. Mutluluk narin bir kelebek gibidir... Hayatla ilgili kararlarınızı kolaylaştıran, sizi insan yapan ise bağlı olduğunuz değerlerinizdir. Çabalarınızın sonuca ulaşmasını sağlayan şey hedef belirlemenizdir; kişiliğiniz, olumlu düşünceniz, yaratıcılığınız ve mücadele ruhunuzdur. Zamanın birinde...

Sayfayı Paylaş