gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Avukata çikar Karşiliğinda Iş Getirme :

Konu, 'Avukatlık Hukuku' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Madde 48 - Avukat veya iş sahibi tarafından vadolunan veya verilen bir ücret yahut da herhangi bir çıkar karşılığında avukata iş getirmeye aracılık edenler ve aracı kullanan avukatlar altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Bu eylemi yapanlar memur iseler, verilecek hapis cezası bir yıldan aşağı olamaz.

Avukata çikar Karşiliğinda Iş Getirme : konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyİlİĞe KÖtÜlÜkle KarŞilik Verme

İyİlİĞe KÖtÜlÜkle KarŞilik Verme

İyi kalpli çalışkan bir adam, her sabah evinden çıkar, hükümdarın sarayının önünden geçen yoluna devam ederken, hükümdar bu çalışkan adama bir altın verirmiş. Kendi kazancını yemeyi, başkasının yardımını almamayı prensip olarak kabul eden kanaatkâr adam, bu bir altını getirir, yol kenarında bekleyen bir dilenciye verirmiş. Bir gün dilenci: – Efendi, demiş, siz her sabah bana bir altın...
  2. ışın

ışın

Bir aydınlatma kaynağından çıkan ışık demetinin gözlerini kamaştırdığını görmek, sahip olduğu makam, mevki ve malla yahut yetenekleriyle aşırı derecede gururlanmaya, kendini aşırı derecede beğenmekten dolayı objektif karar verememeye, İnsanın görüş gücünnü etkileyen şua ve dış etkiler, egoistliğe ve görüş ve düşünce kısırlığına, Işınlanarak bir cismin yer değiştirdiğini görmek göz...
  3. Avukata Karşi Işlenen Suçlar:

Avukata Karşi Işlenen Suçlar:

hakimlere karşı işlenen suçlar Madde 57 - Görev Sırasında veya yaptığı görevden dolayı avukata karşı işlenen suçlar hakkında, bu suçların hakimlere karşı işlenmesine ilişkin hükümler uygulanır.
  4. Rehin Karşiliği ödünç Verenler:

Rehin Karşiliği ödünç Verenler:

Madde 49 - (Değişik madde: 18/02/1965 - 538/23 md.) Rehin karşılığı yapılan ödünç verme işlerinde Medeni Kanun ile Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası ve Türkiye Emlak Kredi Bankasının özel kanunlarında paraya çevirmeye dair hükümleri saklıdır.
  5. Arafata çikar Beni İlahisi

Arafata çikar Beni İlahisi

arafatın hali başka arafatta ilahisi arafatın hali başka ilahisi arafata çıkar beni arafata BUGÜN BENİM İÇİM YANAR YÜREĞİMDE YARAM KANAR BU GÖNÜL MEKaaaİ ANAR ARAFATA ÇIKAR BENİ ÇIKAR BENİ SEYRANINA SAR O GÖNÜL DEVRANINA ARAFATA ÇIKMAK GÜZEL HAYRAN KALDIM HER YANINA BEYAZ İHRAMI GİYEYİM BUDUR BENİ TEK DİLEĞİM ORADA DİLE GELEYİM ARAFATA ÇIKAR BENİ

Sayfayı Paylaş