gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

avukatları Boşanıcaklar dedi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

24 ayar Hüsnü Şenlendiri cephesinden bu seferde boşanmaya dair net cevap geldi ama Hüsnü bu belli olmaz diyorum......
    ŞENLENDİRİCİ BOŞANMAKTA KARARLI..
    HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ NAZİRE ŞENLENDİRİCİ’DEN BOŞANMAKTA KARARLI.

Şenlendirici, hapisteki sevgilisi Deniz Seki’nin kendisiyle görüşmemesi üzerine “Benim için Deniz sayfası kapanmıştır” açıklamasını yapmıştı. 14 yıllık eşi Nazire Şenlendirici’ye döndüğü iddia edilen ünlü klarnetçi, avukatı aracılığıyla iddiaları yalanladı. Avukat Aydın Kurban, “Müvekkilim Hüsnü Şenlendirici, boşanma davasını geri çekmemiştir. Çift boşanmakta kararlıdır” açıklamasını yaptı.

avukatları Boşanıcaklar dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dediler....

dediler....

Söze başlarken dostu an dediler Onu anan söze mercan dediler Gül yüzün görüp hüsn ü ân dediler Korkma dur yolunda ver can dediler Söze dökmüşsün içi boş pazarın Hayal hakikat seçemez nazarın Nefsine geçmez zayıftır azarın Hakka kul olamaz her can dediler Dilden kalbine indir gel sözünü Hakka can ile döndür gel yüzünü Keremden üste yandır gel özünü Hakikat yoluna gir can dediler Gir...
  2. Avukatın Bağımsızlığı

Avukatın Bağımsızlığı

1.Genel Olarak : Avukatlık mesleğinin tarihine bakarsak; insanların avukatlık mesleğine bakış açıları ile değerlendirildiğinde, mesleğin gelişimini iki farklı algılama biçiminde sürdürdüğü dikkatten kaçmaz. Avukatlık önceleri ‘savunma mesleği’ olarak görülmüştür. Zaman içinde bu bakış açısı değişmiş ve avukatlık, ‘hak arama mesleği’ olarak görülmeye başlanmıştır. Adil yargılanma hakkı ve bu...
  3. ''...'' dedim,''...'' dedi!!!

''...'' dedim,''...'' dedi!!!

Sevmek dedim. ''Yoluna ölmek'' dedi. Yol dedim. ''Alıp başını gitmek'' dedi. Gitmek dedim. ''Bir ahh çekip dostlardan ayrılmak'' dedi. Dost dedim. ''Durdu bana baktı dost diye mırıldandı. Yüreğime nasıl koysam bilemediğim'' dedi. Yürek dedim. ''Dünyaları içine sığdıramadığım'' dedi. Dünya dedim. ''Hayatın bir yüzü'' dedi. Yüz dedim. ''Ardında ne gizli bilemediğim'' dedi. Giz dedim. ''Hep...
  4. Dedim-Dedin...

Dedim-Dedin...

Dedim; Çok yalnızım. Dedin; " Ben ki sana çok yakınım(Bakara Süresi-186) Dedim; Evet biliyorum Sen bana yakınsın ama ben Senden uzağım, keşke ben de Sana yakın olabilseydim. Dedin; " Rabbini sabah akşam, yüksek olmayan bir sesle, kendi kendine, ürpertiyle, yalvara yalvara ve için için zikret " (Araf süresi-205) Dedim; Bu da Senin yardımını ister. Dedin; "Allah'ın...
  5. Sinem Kobal'ın Avukatından Açıklama!

Sinem Kobal'ın Avukatından Açıklama!

sinem kobal bikinili sinem kobal, bikinili görüntüleri, avukatının açıklaması, düzeltme, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bu sabah yayınladığımız Sinem Kobal'ın bikinili görüntülendiği haberi asılsız çıktı! Konuyla ilgili olarak Sinem Kobal'ın avukati bir açıklama yayınladı; "Müvekkilim Sn. Sinem Kobal hakkında , ‘Arda’nın Bikini İsyanı’ başlığı altında...

Sayfayı Paylaş