gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Avustralyalı Kadın Köprüyle Evlendi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ilginç haberler komik haberler

Sevgili melekler, başlığı yanlış okumadınız, evet, Avustralyalı bir kadın basbayağı bir köprüyle dünyaevine girmiş. :D:D Independent Gazetesinin haberine göre; mimari aşığı Jodi Rose, Fos Nehri'nde bulunan 600 yaşındaki köprünün bir kocadan istenebilecek her şeye sahip olduğunu söyledi. Rose, köprünün güçlü, vefalı, duygusal ve koruyucu özelliklere sahip olduğunu, 600 yıldır ayakta olan yapının 600 yıl daha yaşayacağını ifade etti. Düğün törenine belediye başkanı da dahil olmak üzere 10 kişi katıldı.

İşin tuhafı daha önce de buna benzer olaylar yaşanmış. 2007'de bir kadın Eyfel Kulesi'yle, 35 yıl önce ise İsveçli bir kadın Berlin Duvarı'yla hayatını birleştirmiş, soyadını mimarinin adıyla değiştirmişti.

Şimdi gelelim benim soruma, var mı aranızda Boğaziçi Köprüsüyle ya da Topkapı Sarayı ile evlenmek isteyen hahaha

SEROŞ bunu beğendi.
  2. SEROŞ

SEROŞ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    ayy cok ılgınc bır konu tıtan ellerını ve emegıne saglık ben eyfel kulesıyle evlenmek ıstıyorummm hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Üzgünüm Seroş, eyfel kulesinin başı bağlı :hıh: Ama sana Empire States binasını tavsiye edebilirim, gayet yakışıklı ve uzun boylu hahaha

4. SEROŞ

SEROŞ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    tıtan banane ya kuma gıtsem olmaz mı hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ay hiç güleceğim yoktu, bu konuyu araştırmak gerek hahaha

6. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    ben fsm köprüsüyle evlencem şıklarda yok ama yapcam bu asiliği hahaha

- - - Updated - - -

sonrada köprü gibi kocam var sırtım yere gelmez derim hahaha

7. sena-147

sena-147 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ayyy çok ilginç türkiyede olsaa "aaa delirmiş mi ne" derler ama hahaha

Avustralyalı Kadın Köprüyle Evlendi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. köprü

köprü

Köprü Yiğitlik, saltanat, hayır ve murada; dünya hayatına, cinsi münasebete, evin hanımına, üzüntü ve sıkıntılrdan kurtulmaya; iş bitiren, iyiliksever kimseye, doğru yola; Köprü ilme, hidayete, insanı dünya bataklığından kurtaran salih amellere; eza ve cefası sırtlanan kimseye, bu bağlamda ana ve babaya, eş ve dosta; sözünde durmaya, zenginliğe yahut uzun ömre, Köprüden geçmek muradına...
  2. Avustralyalı Kelpie Cinsi Özellikleri

Avustralyalı Kelpie Cinsi Özellikleri

Avustralyalı Kelpie Familya: çoban köpeği (sürü köpeği) Diğer Adları: - Rengi: Siyah, siyah-kestane, kızıl, kızıl-kestane, sarımsı kahve, koyu kestane, gri mavi Çıkış Yeri: İngiltere Çıkış Tarihi: 1870 Orjinal İşlevi: çoban köpeği (koyun çobanı) Günümüzdeki İşlevi: çoban, bekçi, koruma Ortalama Ömür: 10-14 yıl Kilo Erkek/Kilo Dişi: 11-14/9-11 kg Boy Erkek/Boy Dişi: 46-51/43-48 cm...
  3. ''Yanlış kadınla evlendim de ondan!''

''Yanlış kadınla evlendim de ondan!''

Sevgili melişler yine okuyup sizlerle paylaşmayı istediğim bir yazı.... Bir uçak yolculuğunda yan koltukta oturan bir adamın alyansını sağ elinin işaret parmağına taktığını fark eden yazar yorum yapmaktan kendini alamaz; -''Bayım alyansınızı yanlış elinize takmışsınız!'' Adam bunun üzerine; -''Yanlış kadınla evlendim de ondan!'' diye karşılık verir. Ziglar bu anıyı aktardıktan sonra şöyle...
  4. Kadın Köpeğiyle Evlendi!

Kadın Köpeğiyle Evlendi!

köpeğiyle evlenen kadın, köpekle evlenen kadın, kadın köpeğiyle evlendi ingiltere Bir yaşıma daha girdim desem yeridir :S İngiltere'de bir kadın köpeğiyle evlenmiş! Yanlış okumadınız, İngiliz kadın "aşık oldum" dediği köpeğiyle evlenmiş. Gerçi daha önce köprüyle evlenen kadını da görmüştük ama hahaha Allahım sen insanlara akıl fikir ver :D:D... İngiltere’de 47 yaşındaki bir...

Sayfayı Paylaş