gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Avusturalya Canım Memleketimden Resimler....

Konu, 'Dünyadan ülke ve şehir tanıtımları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Bir çok ülkeye gitme şansım oldu ama memleketim gibisini bulamadım.. Hem maddi hemde manevi huzuru çok farklı.. Herkes hayatında bir kere bu cennet gibi ülkeye uğramalı.... Bir uğrayan pişman birde uğramayan...

Sizcede güzel değilmi meleklerim ??? Ben çok seviyorum.. Belkide doğupp büyüdüğüm şehir oldğundan bana çok güzel geliyordur ama ne bilim meleklerim sanki gerçekende güzel... ne dersiniz ??? ???

Avusturalya Canım Memleketimden Resimler.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Memleket

Memleket

Kişinin kendi memleketini güzel ve bakımlı görmesi büyük bolluğa işarettir
  2. canım memleketim ORDU

canım memleketim ORDU

memleketim ordu Boztepeden Ordu Müze( Atatürk' ün Ordu' ya geldiğinde kaldığı ev) Kilise Buda benim köylüm :) Yolu düşen herkesi bekleriz..
  3. güzel Mersin'im canım memleketim!

güzel Mersin'im canım memleketim!

mersin tatil beldeleri mersin beldeleri güzel cennet cehennem cennet cehennem meRsin sahiLi ---- ---- This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1600x1200. mersin kız kaLesi... This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600. mersin anamur mersin cennet-cehennem...
  4. Candan Erçetin Kimdir, Resimleri

Candan Erçetin Kimdir, Resimleri

Candan Erçetin Kimdir, Resimleri var mı acaba lütfen var diyin çünkü çok beğeniyorum ben bu kadını

Sayfayı Paylaş