Avusturya´nın Yöresel Kıyafetleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye

Avusturya´nın Yöresel Kıyafetleri Avusturya´nın Dirndl Kıyafetleri

Türkiye´mizin bircok yöresel kiyafetleri oldugu gii Avusturya´ninda yöresel kiyafetleri olan ve "Dirndl" diye adlandirilan (üstü dar alti genis anlaminda) kiyafetlerden sizin icin bir kac tane resim toparladim.Bu kiyafetleri hanimlar Özel günlerde , davetlerde, eglencelerde , bayramlarda giyiyorlar.

[​IMG] [​IMG]

Avusturya´nın Yöresel Kıyafetleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yöresel kına gecesi kıyafetleri

kına gecesi kıyafetleri yöresel kına kıyafetleri yöresel gecesi 2009 bursa
  2. Gümüşhane ilinin yöresel kıyafetleri

gümüşhane giysileri karadenizin kıyafetleri türkiyenin yöresel kıyafetleri yöresel kıyafetler hakkında bilgi karadeniz Gümüşhane ilinin kendine özgü yöresel kıyafetlerini merak edenler için şimdi size ilin kendine özgü yöresel kıyafetlerini tanıtacam Giyim : İlin konumunun getirdiği etkilerden dolayı müzik ve oyunlarında görülen farklılıklar kıyafetlerinde de peştamalinden, çabulasından,...
  3. Amasya Yöresel Kıyafetleri

türkiyenin yöresel kıyafetleri yöresel kıyafetler hakkında bilgi türkiyedeki kıyafetler türkiyede ülkemizin kıyafetleri Amasya ili geleneksel giyim-kuşam bakımından çok renkli ve çeşitlidir. Kıyafetlerin günümüze değin bozulmadan gelmiş olması, yöre insanının kapalı bir toplum olmasından kaynaklanmaktadır. Dağ köylerinde hâlâ geleneksel kıyafetler ile günlük yaşamı sürdüren insanlar vardır....
  4. avusturya

slm kimse varmı
  5. konya nın düğünlere özgü bir şeyi yöresel çocuk oyunlarından biri ve kutlanan özel bi

cevap arıyom bulamadım noolur yardım edin yaa lütfen yapamadım kaç gündür ona uğraşıyom bi yardım allahiçin ya

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. avustralyalıların kıyafetleri

,
  2. avustralya kıyafetleri

,
  3. avusturyanın yöresel giysileri

,
  4. avustralya giysisi,
  5. avustralya yoresel kiyafeti