Avusturya´nın Yöresel Kıyafetleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye

Avusturya´nın Yöresel Kıyafetleri Avusturya´nın Dirndl Kıyafetleri

Türkiye´mizin bircok yöresel kiyafetleri oldugu gii Avusturya´ninda yöresel kiyafetleri olan ve "Dirndl" diye adlandirilan (üstü dar alti genis anlaminda) kiyafetlerden sizin icin bir kac tane resim toparladim.Bu kiyafetleri hanimlar Özel günlerde , davetlerde, eglencelerde , bayramlarda giyiyorlar.

[​IMG] [​IMG]

Avusturya´nın Yöresel Kıyafetleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Avusturya

Avusturya Coğrafi Verileri Konum: Orta Avrupa'da, İtalya ile Slovenya'nın kuzeyinde yer alır. Coğrafi konumu: 47 20 Kuzey enlemi, 13 20 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: toplam: 83,870 km² kara: 82,444 km² su: 1,426 km² Sınırları: toplam: 2,562 km Sınır komşuları: Çek Cumhuriyeti 362 km, Almanya 784 km, Macaristan 366 km, İtalya 430 km, Liechtenstein 35 km, Slovakya 91 km,...
  2. Avusturya Tarihi

avusturya kralları Bugünkü Avusturya topraklarında insan yerleşimine ait ilk izler Alt Paleolitik Çağa değin uzanır. Roma İmparatorluğu ; MÖ 15 yılından başlayarak Miladi 5’inci yüzyıla kadar Avusturya topraklarında egemen olmuştur.Avusturya ‘nın başkenti Viyana ‘nın yanısıra Salzburg ve Linz şehirlerinin temeli de Roma orduları tarafından atıldı.Zira bu şehirler ilk kuruluşlarında Roma...
  3. Avusturya/Salzburg Resimleri

salzburg resimleri avusturya salzburg strazburg hangi ülkede avusturya şehir isimleri
  4. Yöresel kına gecesi kıyafetleri

kına gecesi kıyafetleri yöresel kına kıyafetleri yöresel gecesi 2009 bursa
  5. Gümüşhane ilinin yöresel kıyafetleri

gümüşhane giysileri karadenizin kıyafetleri türkiyenin yöresel kıyafetleri yöresel kıyafetler hakkında bilgi karadeniz Gümüşhane ilinin kendine özgü yöresel kıyafetlerini merak edenler için şimdi size ilin kendine özgü yöresel kıyafetlerini tanıtacam Giyim : İlin konumunun getirdiği etkilerden dolayı müzik ve oyunlarında görülen farklılıklar kıyafetlerinde de peştamalinden, çabulasından,...
  6. Amasya Yöresel Kıyafetleri

türkiyenin yöresel kıyafetleri yöresel kıyafetler hakkında bilgi türkiyedeki kıyafetler türkiyede ülkemizin kıyafetleri Amasya ili geleneksel giyim-kuşam bakımından çok renkli ve çeşitlidir. Kıyafetlerin günümüze değin bozulmadan gelmiş olması, yöre insanının kapalı bir toplum olmasından kaynaklanmaktadır. Dağ köylerinde hâlâ geleneksel kıyafetler ile günlük yaşamı sürdüren insanlar vardır....
  7. avusturya

slm kimse varmı
  8. Avusturya Başkenti Neres

Avusturya Başkenti Neresi bilenler cevabını yazsın bekliyorum :)
  9. Avusturya'nın Başkenti

Avusturya Başkenti Avusturya Başkenti Neresidir Batıda Liechtenstein ve İsviçre, güneyde İtalya ve Slovenya, doğuda Macaristan ve Slovakya, kuzeyde ise Almanya ve Çek Cumhuriyeti ile komşu olan Avusturya'nın başkentini biliyor musunuz melekler ? Avusturya Başkenti Viyana'dır. Viyana Avusturya'nın başkenti ve en büyük şehri, aynı zamanda ülkenin 9 eyaletinden yüzölçümü bakımından en...
  10. Avusturya dan Karli Manzaralar :)

O kadar guzel yagiyoki resim cekiyim dedim bu resimleride sizlerle paylasiyim :DDt kendim ,bahcemizden cektim [IMG] [IMG]

Sayfayı Paylaş