gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Avusturya dan Karli Manzaralar :)

Konu, 'Yurtdışı Melekleri' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

O kadar guzel yagiyoki resim cekiyim dedim bu resimleride sizlerle paylasiyim :DDt kendim ,bahcemizden cektim [​IMG]

MaWiM, smiley ve gonca 16 bunu beğendi.
  2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    çoooook güzelmiş hele ördeklerine bayıldımmmmm :)

karakuzu bunu beğendi.
  3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    güzel bir paylasim canim, ellerine saglik :)

karakuzu bunu beğendi.
  4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

kuz<u soldakı sensın dıger ıkisi sana bakanda kızların ögut verıyo kuzu onlara
    okula dıgerken saga sola bakmayın dık gıdın dık gelın
    hahaha kuzum cok guzel amacok ıssızmıs kız saol cok guzel paylasımın ıcın

karakuzu bunu beğendi.
  5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Tek kelime ile harika bayıldım:) Mersin çukurova bölgesinde olduğu için kışın kar yağmaz ancak yaylalarına çıkacaksın oda çoğu zaman yine olmuyor böyle karlı manzaraları görünce hayran kalıyorum insana huzur veriyor. Ellerine sağlık olsun.

karakuzu bunu beğendi.
  6. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Hee azcik tenha aman boyle iyi coluk cocuk bahcede bagira cagira kostur kostur oynuyo. Karsida site var mustakil evlerden olan kizz. Ama arali bize. Etrafimizda kimse olamaz cunku arsamiz buyuk. Hem adimiz yabanci azcik ses olsa polis cagirip sikayet eder gavurlar. Bizden uzak olsunlar biz sadece kendimiz 4 eviz kiz bi bahcede :)

7. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    çok güzel İstanbul ada yağsa ya :) dış ülkedeki evlere bayılıyom yaa birbirlerine uzak ve bahçeler falan :)
    - - - Updated - - -

ayrıyetten o ağaçtaki mandal ve ipler seninmi kuzucum :D

karakuzu bunu beğendi.
  8. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Evez özgull yazdan kalmis. :D:D

Avusturya dan Karli Manzaralar :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avusturya

Avusturya

Avusturya Coğrafi Verileri Konum: Orta Avrupa'da, İtalya ile Slovenya'nın kuzeyinde yer alır. Coğrafi konumu: 47 20 Kuzey enlemi, 13 20 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: toplam: 83,870 km² kara: 82,444 km² su: 1,426 km² Sınırları: toplam: 2,562 km Sınır komşuları: Çek Cumhuriyeti 362 km, Almanya 784 km, Macaristan 366 km, İtalya 430 km, Liechtenstein 35 km, Slovakya 91 km,...
  2. Avusturya Tarihi

Avusturya Tarihi

avusturya kralları Bugünkü Avusturya topraklarında insan yerleşimine ait ilk izler Alt Paleolitik Çağa değin uzanır. Roma İmparatorluğu ; MÖ 15 yılından başlayarak Miladi 5’inci yüzyıla kadar Avusturya topraklarında egemen olmuştur.Avusturya ‘nın başkenti Viyana ‘nın yanısıra , Salzburg ve Linz şehirlerinin temeli de Roma orduları tarafından atıldı.Zira bu şehirler ilk kuruluşlarında Roma...
  3. Bodrum dan harika manzaralar

Bodrum dan harika manzaralar

harika manzaralar bodrumdan manzaralar bodrum deniz manzaraları harika deniz manzaraları yeni Ege bölgesinin en fazla turist çeken önemli yerlerinden birisini resimlerle size tanıtmak istiyorum arkadaşlar şimdi sizleri Bodrum dan harika doğa ve deniz manzaralarıyla başbaşa bırakıyorum:tik:
  4. avusturya

avusturya

slm kimse varmı
  5. Avusturya´nın Yöresel Kıyafetleri

Avusturya´nın Yöresel Kıyafetleri

Avusturya´nın Yöresel Kıyafetleri Avusturya´nın Dirndl Kıyafetleri Türkiye´mizin bircok yöresel kiyafetleri oldugu gii Avusturya´ninda yöresel kiyafetleri olan ve "Dirndl" diye adlandirilan (üstü dar alti genis anlaminda) kiyafetlerden sizin icin bir kac tane resim toparladim.Bu kiyafetleri hanimlar Özel günlerde , davetlerde, eglencelerde , bayramlarda giyiyorlar.

Sayfayı Paylaş