gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Avusturyalı aşırı sağcı lider Jörg Haider kazada hayatını kaybetti

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Avusturyalı aşırı sağcı lider Jörg Haider'in, sabaha karşı öldüğü trafik kazasında kullandığı otomobilde yalnız olduğu bildirildi.

ARACI BİRKAÇ TAKLA ATTI

Avusturya ulusal haber ajansı APA ve Reuters'ın polisten verdiği bilgiye göre, ülkenin güneyinde Klagenfurt kenti yakınında meydana gelen kazada 58 yaşındaki Haider'in aracı birkaç takla attı.

Avusturya'nın aşırı sağcı Özgürlük Partisi Genel Başkanı Haider, göğsünden ve başından aldığı yaralar nedeniyle öldü. Avusturya'nın aşırı sağcı Gelecek İttifakı'nın lideri olan Haider, Carihthia Valisi'ydi.

1999'daki seçimde yüzde 27 oy alarak hükümete katılan Haider, Adolf Hitler'in ''çalışma örgütlenmesini'' benimsemesinden ötürü Avrupa Birliği'nin şimşeklerini çekince, hükümetten ayrılmak zorunda kaldı.

Yahudi düşmanlığıyla da tanınan Haider, uzun zamandır sloganlarını yumuşatmıştı. Haider, 2002'de Bağdat'a giderek Saddam Hüseyin'le görüşmüştü

internethaber

Avusturyalı aşırı sağcı lider Jörg Haider kazada hayatını kaybetti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Ben Kazandım Sen Kaybettin

Güllü - Ben Kazandım Sen Kaybettin

Kim söyledi sevdigimi? Seni çoktan ben unuttum.. Masum masum bakma öyle Haline çok gülüyorum.. Ne dostumsun ne düşmanım Ne canımsın ne cananım.. Benim için artık yoksun Git birdaha dönme sakın.. Terkedipte giden sendin Bak sonunda geri geldin Aç gözünü iyi dinle ben kazandım sen kaybettin.. Bir hevesti geldi geçti Sana olan sevgim bitti Al aşkını başına çal Yapayalnız kaldım simdi..
  2. Antalya'da meydana gelen kazada, 2 kardeş hayatını kaybetti.

Antalya'da meydana gelen kazada, 2 kardeş hayatını kaybetti.

Antalya'nın Akdamlar mevkisinde eğimli arazide şarampole yuvarlanan traktördeki Mehmet Öztürk ve ağabeyi Avukat Osman Öztürk öldü. Traktör, vinçle şarampolden çıkarılırken, cesetler Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Osman Öztürk'ün Ankara Barosu avukatlarından olduğu bildirildi. ensonhaber
  3. 4 genç teğmen trafik kazasında hayatını kaybetti

4 genç teğmen trafik kazasında hayatını kaybetti

Balıkesir’deki kazada yaralanarak askeri hastaneye kaldırılan Teğmen Ceyda Kazak da yaşamını yitirdi Balıkesir’de, aşırı hız sonucu kontrolden çıkarak elektrik direğine çarpan otomobilde bulunan 4 teğmenle bir üniversite öğrencisi hayatını kaybederken, bir teğmen de ağır yaralandı. Bandırma’dan dönen teğmen İlbay Saraylı yönetimindeki 06 RJD 88 plakalı Opel Astra marka otomobil,...
  4. laz ziya hayatını kaybetti

laz ziya hayatını kaybetti

Seslendirme sanatçısı da olan Betil, 'Kurtlar Vadisi' dizisinde 'Laz Ziya' karakteriyle hafızalara kazınmıştı. İSTEMİ BETİL KİMDİR Türk sinema, tiyatro, TV dizileri oyuncusu ve seslendirme sanatçısıdır. Kurtlar Vadisi adlı TV dizisinde "Laz Ziya" karakteriyle geniş kitlelerce tanınmıştır. Pek çok projede seslendirme sanatçısı olarak görev yapan sanatçının ses verdiği karakterler...
  5. Atatürk'ün Manevi Kızı Ülkü Adatepe Geçirdiği Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

Atatürk'ün Manevi Kızı Ülkü Adatepe Geçirdiği Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

ülkü adatepe öldü ülkü adatepe öldümü Sevgili melekler, Atatürk'ün manevi kızı Ülkü Adatepe öldü. Geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan Adatepe, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.Meleklermekani.com ailesi olarak 80 yaşında hayatını kaybeden Ülkü Adatepe 'ye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. İstanbul’dan otomobille Ankara’ya gitmek üzere yola çıkan Ülkü...

Sayfayı Paylaş