gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Avusturya'nın Başkenti

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Avusturya Başkenti Avusturya Başkenti Neresidir

Batıda Liechtenstein ve İsviçre, güneyde İtalya ve Slovenya, doğuda Macaristan ve Slovakya, kuzeyde ise Almanya ve Çek Cumhuriyeti ile komşu olan Avusturya'nın başkentini biliyor musunuz melekler ?

Avusturya Başkenti Viyana'dır.

Viyana Avusturya'nın başkenti ve en büyük şehri, aynı zamanda ülkenin 9 eyaletinden yüzölçümü bakımından en küçüğü. Yaklaşık 1.705.000 kişilik nüfusuyla ülkenin en kalabalık kentidir, çevre ilçeleriyle birlikte Viyana'da yaklaşık iki milyon insan yaşar, ki bu da Avusturya nüfusunun yaklaşık dörtte biridir.

Avusturya'nın Başkenti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. amerikanın başkenti neresidir.

amerikanın başkenti neresidir.

amerikanın başkenti amerikanın başkenti neresidir amerikanın başkenti neresidir.
  2. Kazakistan'ın Başkenti

Kazakistan'ın Başkenti

Kazakistanın Başkenti Kazakistanın Başkenti Neredir Bu yazımızda az önce sorulan bir sorunun cevabını veriyoruz melekler :) Kazakistan'ın başkenti neresi diye soru soran misafirimize hemen söyleyelim, Kazakistan'ın başkenti Astana'dır :) Kazakistan dünyanın en büyük yüz ölçümüne sahip dokuzuncu ülkesidir. Kazakistan’ın on altı milyon nüfusu vardır. Kazakistan’ın başkenti ASTANA dır....
  3. Zambiya Başkenti Neresi

Zambiya Başkenti Neresi

Zambiya Başkenti Neresi sorumun cevabını verene çok tşk ederim.
  4. Filistin Başkenti Neresi acaba

Filistin Başkenti Neresi acaba

Merhaba arkadaşlar bir şeyi çok merak ettim ve size sormak istedim acaba bu Filistin Başkenti Neresi biliyor musunuz?
  5. Abbasiler Başkenti Neresi acaba

Abbasiler Başkenti Neresi acaba

Kızlar bişey merak ettim siz bilirsiniz diye size sormak istedim acaba Abbasiler dönemin de Başkent Abbasiler başkent olarak nereyi kullanmışlar ani Abbasiler Başkenti Neresiymiş biliyorsanız yazın lütfen.

Sayfayı Paylaş