gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Avusturyaya vize kalkacakmış bilgi verirmisiniz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Avusturyada yakınlarımız var ve duyduğum bir haber beni, çok sevindirdi. Avusturyaya vize kalkıyormuş, doğrumu acaba? Bilgi verirmisiniz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hükümetten birçok kişiyi sevindirecek bir açıklama geldi. Egemen Bağış'ın Avusturyalı ve Danimarkalı mevkidaşlarıyla yaptığı görüşmelerden Türk vatandaşlarına yönelik vize muafiyeti uygulamasına destek geldi.
    Karayiplerdeki AB zirvesinde konuyu görüşen Bağış'a Avusturya ve Danimarka yeşil ışık yaktı. Öte yandan bu iki ülke AB'ne girme konusunda Türkiyenin arkasında olduklarını açıkladı.

Vize konusundaki açıklamalar yakın zamanda yapılacak...

Avusturyaya vize kalkacakmış bilgi verirmisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vize

Vize

Yurt dışı gezisi için vize almak genişliğe ulaşmaya, salih kimse için Cennete gitmeye delalet eder.Rüyada vize alındığını görmek, yakın bir dostunuzun yardımı sayesinde içinde bulunduğunuz sıkıntıdan artık kurtulacağınıza işarettir. Rüyada vize almak , yakın bir iyi arkadaşınızın desteği sayesinde içinde bulunduğunuz zor durumdan sıyrılacağınıza yorumlanır. Rüyada pasaporta basılan vize,...
  2. Ukrayna ya vize kakıyor mu kalkacak mı kızlar

Ukrayna ya vize kakıyor mu kalkacak mı kızlar

Ya kızlar ukrayna yı görmek istiyorum bi kaç arkadaşımız vize kalkacak demişti. Tam olarak vize ne zaman kalkacak yada vize olayı kalkacak mı kalkıyor mu bununla ilgili bir haber yada duyumunuz var mı teşekkür ediyorum.
  3. Pasaport Vize İşlemleri hakkında bilgi

Pasaport Vize İşlemleri hakkında bilgi

Pasaport Vize İşlemleri nedir Pasaport Vize İşlemleri hakkında bilgi Merhaba Sevgili Melek'ler ve pasaport ve vize işlemleri hakkında bilgi edinmek isteyen siz sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda pasaport vize işlemleri hakkında merak edieln tüm bilgileri paylaşıyoruz. Vize nedir, nereden alınır? Vize, bir devletin ülkesine seyahat edecek bir yabancının pasaportuna koyduğu ve...
  4. Nevruz hakkında bilgi verirmisiniz

Nevruz hakkında bilgi verirmisiniz

Nevruz nedir? Neden kutlanır? Ne bayramıdır? Hiç fikrim yok bilgi verirseniz sevinirim..
  5. odeabank nedir bilgi verirmisiniz

odeabank nedir bilgi verirmisiniz

Hülya avşar çıkıyor odeabank falan diye, banka herhalde ama tam da anlamadım reklamdan, odeabank hakkında bilgi verirmisiniz ? :S

Sayfayı Paylaş