gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ay burcu nasıl bulunur hesaplama nasıl yapılıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ay burcu nasıl bulunuyor ve hesaplaması tam olarak ne şekilde yapılıyor teşekkürler.

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınız konuya BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz
    sevgilerler

ay burcu nasıl bulunur hesaplama nasıl yapılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Süper Erkek'' Nasıl Bulunur?

''Süper Erkek'' Nasıl Bulunur?

karizmatik erkek özellikleri Güçlü, karizmatik ama aynı zamanda tüm isteklerinizi yerine getiren erkek bulmanın yolları.. Onu olduğu gibi kabul edin “Erkekler Mars’dan, kadınlar Venüs’den.” Biz kadınlar bu gerçeği bilmemize rağmen eşimizin sınırlarını zorlamaktan kendimizi alıkoyamıyoruz. Tabii bu da işe yaramıyor. Dolayısıyla yapmamız gereken ilk şey, onun zayıf yönlerini ve kişisel...
  2. Yumurtlama Günü hesaplama nasıl yapılıyor kızlar ?

Yumurtlama Günü hesaplama nasıl yapılıyor kızlar ?

Kızlar 4 aydır evliyiz ve bebek istiyoruz. Ama ben yumurtlama günü yada günleri hakkında bilgi sahibi değilim. Yumurtlama günü hesapla ması nasıl yapılıyor. Yumurtlama günü ilişki olmak zorunda mı nasıl hesaplayacam bana biraz bilgi verin lütfen. Biraz önce bir konu daha açmıştım umarım ikisinede cevap alabilirim.
  3. bebeğin ne zaman doğacağın hesaplama şekli nasıl yapılıyor

bebeğin ne zaman doğacağın hesaplama şekli nasıl yapılıyor

Kızlar bebek düşünüyoruz. Gerçi üç ay oldu hala bir kıpırdanma yok ama, bebeği düşündüğümden dolayı dedim ki araştırayım. Şimdi şunu sormak istiyorum sizlere , bir bebeğin ne zaman doğacanının hesaplama olayı nasıl yapılıyor. Bu hususta bana yardımcı olur musunuz. diyelim ki bugün hamile kaldım bebeğin doğacak tarihi nedir ?
  4. 2012 Oyp Hesaplama nasıl yapılıyor

2012 Oyp Hesaplama nasıl yapılıyor

Merhaba arkadaşlar hepinize iyi bir gün geçirmenizi diliyor ve sizden 2012 Oyp Hesaplaması nasıl yapılıyor diye yardım ya da bilgi rica ediyorum.
  5. kış aylarında cilt bakımı nasıl yapılıyor

kış aylarında cilt bakımı nasıl yapılıyor

Kızlar kışın cildim çok kuruyor, pul pul dökülüyor sanki. Yazın gayet iyi ama kış gelince böyle oluyor. Nasıl bir bakım yapmam lazım ?

Sayfayı Paylaş