gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

ay burcu!

Konu, 'Burçlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ay burcu hesaplama ay burcu yay nasıl bulunur nasıl hesaplanır [​IMG] Tepkilerimiz, içgüdüsel davranışlarımız, duygularımızı nasıl yansıttığımız ve bilinçaltımız yıldız haritamızdaki Ay'a ve hangi burçta yer aldığına bakılarak analiz edilir.

Haritamızda Ay'ın nasıl konumlandığını yorumlayarak, duygularımız, romantizm anlayışımız, mizaç ve kişiliğimizin uyumu, üzüntü, sevinçlerimiz, ruh sağlığımız yorumlanabilir. Ayrıca çoğalma, üreme kapasitemiz, vücudumuzdaki tüm sıvılar, tepkilerimiz ve nefsimiz de Ay ile ilişkilendirilir.

ay burcu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aydan

aydan

arkadaşlar belki alakasız bi yere yazıyorum ama benimle dans edermsiindeki aydanın saç rengi çok hoşuma gidiyor bilgisi olan yazabilirmi bekliyorum lütfen :argue:
  2. ay burcu nasıl bulunur hesaplama  nasıl yapılıyor

ay burcu nasıl bulunur hesaplama nasıl yapılıyor

Kızlar ay burcu nasıl bulunuyor ve hesaplaması tam olarak ne şekilde yapılıyor teşekkürler.
  3. ay

ay

geceleri ayı neden deha iyi görebiliyoruz
  4. Ay ay bebek gelişimi

Ay ay bebek gelişimi

SEVGİLİ MELEKLER EN ÇOK MERAK EDİLEN VE BİLİNMESİ GEREKEN BİR BİLGİYİ PAYLAŞMAK İSTEDİM UMARIM FAYDALI OLMUŞTUR 1. Ay: • Yeni doğanın hareket yetenekleri fazla etkileyici değildir. Çocuğun ilk kazandığı yeteneğin başını kaldırmak olduğu, bunun ardından el ve kollarını kullanabildiği, nihayet ayak ve bacaklarını kullanmaya başladığı görülmüştür. • Çenesini kaldırabilir • 19-20 cm....
  5. Burcu Esmersoy Ekim Ayında Evleniyor!

Burcu Esmersoy Ekim Ayında Evleniyor!

burcu esmersoy, burcu esmersoy haberleri, burcu esmersoy evleniyor Sevgili melekler, magazin dünyasının ünlü isimlerinden Burcu Esmersoy evlilik tarihini açıkladı. Star Tv ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu kendisinin üstlendiği "En Güzel Bölüm" programında evleneceği tarihi açıklayan Esmersoy bakın neler söyledi.. Esmersoy, "Benim doğum günüm ekimde, şimdi...

Sayfayı Paylaş