gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Ay ışığında saklıdır..

Konu, 'Çöplük' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Ay ışığında saklıdır.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ay Işığında Dans

Ay Işığında Dans

ay ışığında dans Bir yerlerde varsın biliyorum Birgün ellerim dokunacak Yüreğim kafesinden çıkarak Karışacak çağlayanlara Biliyorum sen ve ben Aynı düşün içindeyiz. Sen beni ben seni arıyoruz. Kelebeklere baktığında Senin de gözlerin doluyor Düşündükçe, Güzelliklerini ve kısacık ömürlerini Dün gece yine aynı düşü paylaştık Atlayıp bir gemiye dünyayı dolaştık sevgili Yunusların çığlıklarıydı...
  2. Şebnem Ferah - Ay Işığında Saklıdır

Şebnem Ferah - Ay Işığında Saklıdır

Ay ışığından Kalbimde bir gece ve yalnızlık. Işığı gizler karanlık Yok olmaz gölgeler Ay ışığında saklıdır Ay ışığında saklıdır Yüzünde son defa bir öfke Sonsuz bir bekleyiş son bulmuş. Yaş denizler acıları Yok olmaz izleri Ay ışığında saklıdır Ay ışığında saklıdır
  3. Uzaylıların Sırrı Bu Işıkta Saklı

Uzaylıların Sırrı Bu Işıkta Saklı

uzaylıların sırrı Osiris gezegeninden gelen ışığı incelemeye alan bilimadamları evrende başka yaşamların olduğu konusunda önemli ipuçları buldular. Önemli bir adım Güneş sistemimizden çok uzaktaki Pegasus takımyıldızı içinde bulunan Osiris gezegenini analiz eden uzmanlar, evrende bizim dışımızda varlıklar olma ihtimalini araştırma konusunda önemli adım attılar. Bu gezegenden gelen az...
  4. Sevginin Ay Işığı

Sevginin Ay Işığı

Sevginin Ay Işığı Çok eskiden yeşil bir vadinin içinde bir ırmak kıyısında kurulu bir köy varmış,taa dünyanın öbür ucunda. O zamanlar gündüzleri pek güneşli geçermiş, yağmur yağmadıkça; geceleri hep yıldızlı olurmuş,bulutlar olmadıkça, köy sakinleri tarımla uğraşırlarmış, hayvanlar avlarlarmış, uçsuz bucaksız arazilerinden, sularını kaynağı çok uzakta olan, köylerinin içinden geçen, ırmaktan...

Sayfayı Paylaş