gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ay Lav Yu filmi Amerikada ödül topluyor

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sermiyan midyat, ay lav yu, filmi bol bol ödül alıyor arkadaşlar.

Henüz izlemediyseniz şayet, şiddetle izlemenizi tavsiye ediyorum bu filmi Melek'ler. Muhteşem bir film, kesinlikle kaçırmayın diyorum.

Sermiyan Midyat'ın başarılı filmi "Ay Lav Yu" halk arasında "Tınne" olarakda bilinen bu film Amerika'da ödül toplamaya devam ediyor Melek'ler:)

İşte size o mükemmel filmin haberi Melek'lerim:)

Sermiyan Midyat’ın yazıp yönettiği ve rol aldığı “Ay Lav Yu”, Amerika’da ödül toplamaya devam ediyor.
    Kısa süre önce Houston Independent ve California Tiburon film festivallerinde en iyi komedi filmi seçilen Ay Lav Yu, Boston International Film Festivali’nde de en iyi yönetmen ve en iyi erkek oyuncu ödüllerine layık bulundu.

renesme bunu beğendi.
  2. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    ben izledim süperrrrrrrrrrrrrrr

3. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    kesinlikle ben de tavsiye ederim çok güzel bir film ordaki gözlüklü küçük çocuk favorim

Ay Lav Yu filmi Amerikada ödül topluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en iyi 100 Amerikan Filmi

en iyi 100 Amerikan Filmi

iyi 100 amerikan filmi eski amerikan filmleri eski filmleri izle Tüm zamanların en iyi 100 Amerikan Filmi Amerikan Film Enstitüsü (AFI) bütün zamanların en iyi 100 Amerikan filmini belirledi. Sinema uzmanları eleştirmenler ve tarihçilerin katılımıyla belirlenen listede klasik filmler ağırlıkta. İlk sırada ise Orson Welles'in 1941 tarihli Yurtaş Kane adlı filmi yer alıyor. 1. "Citizen...
  2. Lav

Lav

Rüyasında yanardağdan akan lav gören kişi, büyük bir aşk macerası yaşayacak demektir. Ancak çok dikkatli olması gerekir. Rüyada yanardağdan akan lav görmek , büyük bir aşk macerası yaşamak anlamındadır. Bu aşka çok dikkat etmeniz gerekir. Yaklaşan büyük kısmettir. Güç, mevki, üstünlük, ün, onur olarak yükselmektir.Rüyada bir yanardagin saçtigi lavlari görmek, büyük bir macera geçireceginize ve...
  3. Ay Lav Yu Filmi 2010

Ay Lav Yu Filmi 2010

bağlan bize ay lav yu bağlanbize ay lav yu baglanbize baglanbize bağlan bize Vizyon tarihi: 22 Ocak 2010 Yönetmen Sermiyan Midyat Senaryo Sermiyan Midyat YapımcıSinan Çetin Görüntü yönetmeni Ercan Özkan Müzik Cem Yıldız Tür: Komedi Yapım: Türkiye 2009 100 dakika (Renkli) Dil: İngilizce, Türkçe, Kürtçe Yapımcı Firmalar: Plato Film Konusu Sermiyan Midyat’ın yönettiği ve Sermiyan...
  4. Amerikan Ahududu Ödülleri Açıklandı

Amerikan Ahududu Ödülleri Açıklandı

Bu konu; ahududu ödülleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir., Sevgili melekler, Amerikan sinemasının en kötülerinin seçildiği Ahududu Ödülleri geçtiğimiz gece açıklandı. "Alacakaranlık" filminin damga vurduğu Ahududu Ödüllerinde 11 dalda ödül dağıtıldı. İşte detaylar.. Amerikan sinemasının en kötülerine verilen "Ahududu Ödülleri"ne gişede rekorlar kıran...
  5. Amerikan Müzik Ödülleri Sahiplerini Buldu

Amerikan Müzik Ödülleri Sahiplerini Buldu

amerikan müzik ödülleri, amecan music awards, amerikan müzik ödülleri sahipleri Sevgili melekler, Los Angeles'ta düzenlenen törenle Amerikan Müzik Ödülleri sahiplerini buldu. Muhteşem bir açılış şovuyla Katy Perry'nin başlattığı gecede yılın sanatçısı ödülünü Taylor Swift kazandı. İşte ödüller ve sahipleri... Törende yılın sanatçısı ödülünü Taylor Swift alırken, Ariana Grande yılın...

Sayfayı Paylaş