gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ay ve Gece

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Ay ve Gece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hilal Ay ve Yıldız

Hilal Ay ve Yıldız

hilal ay resimleri hilal ay yıldız facebook resmi Batı kaynaklarının bir kısmı hilalin ilk olarak Bizans kentinin bayrağında görüldüğünü, yıldızın ise Hristiyan dininin kabulünün ardından Meryem Ana'ya ithafen Konstantin tarafından şehrin bayrağına eklendiğini belitmektedir. Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethinin ardından 1000 yılı aşkın süredir kullanılmakta olan bu bayrağı benimsediği;...
  2. 12 ay gece,12 ay hüzün,12 ay hazan...aylardır yoksun...

12 ay gece,12 ay hüzün,12 ay hazan...aylardır yoksun...

on iki ay gece - on iki ay hüzün - on iki ay hazan - aylardır yoksun_ telaş içerisinde gittim istasyona. nefesim kesilmiş yetişmeye çalışırken. çalan düdüğün varış mı, ayrılış mı olduğunu ayırt edememişim. gitmişsin... belki de hiç gelmedin.. içerimi taşlamış, gözlerimi kanlamışlar... dudağımda lisanı yabancı bir tutam hece... yüreğim aceleci, ellerim titrek, anladım ki;...
  3. Nilüfer - Aylar Geçse

Nilüfer - Aylar Geçse

yar benim kaderim yalnızlık değil geçen bu günlerim hiç iyi değil kime gider bu yürek bir defa söyle sözlerin emir bana dinlerim öyle yar beni yanına al bir gün yeter bilirsin sende bütün dertler biter aylar geçse yıllar geçse geçemem senden ömrüm bitse aylar geçse yıllar geçse geçemem senden ömrüm bitse
  4. Ay ve Mars

Ay ve Mars

Sonuçta bu fotoğraflar daha önce araştırılmamış ve haklarında yanlış teoriler üretilmiş dünyalara aittir. Son bir kaç yüzyıl içinde Ay’ı gözlemleyen astronomlar parlak ışıklar, sis ve bulutlar gibi normal olmayan bazı olaylar rapor etmektedirler. Çoğu bilim adamı ise bu gelişmeler hakkında kısa yorumlar yapmakla yetinmekte ve ortaya atılan yeni teorileri çürütmeye çalışmaktan başka bir şey...
  5. Gece ay şahit

Gece ay şahit

Yaşadım her yokluğu, açlığı, kahrı, Gücümü savurmadım boşa.. Bir sana güçsüzlüğüm, bu tuhaf tutarsızlık, Yok, boşuna çıkılmıyor başa.. Ne yana dönsem yüzünde doğuyor güneş, Ya deli olur ya yanarım... Ne büyük aşklar bitti bir ömür geçti, Ağladı gönül pes etmedi.. Eski ve yeni bütün zamanlar, o zamanlara dair tüm yaşanmışlar, yığıldı bir bir açık bıraktığım penceremin önüne... Sana...

Sayfayı Paylaş