gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Ay yıldızın gökyüzünde buluştuğu muhteşem manzaralar

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gece gökyüzü manzaraları gece gökyüzü resimleri resmi ay ve [​IMG]

Venüs ve Ay'ın 100 yılda bir gerçekleştirdiği muhteşem buluşma Türkiye'de coşku ile izleniyor, fotoğraflarla ölümsüzleştiriliyor...

2. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ay yıldızın gökyüzünde buluştuğu muhteşem manzaralar
    arkadaslar inanin o gece eşimle komsudan gelıyordum ve geceleri ben eve giderken hep gökyüzüne bakarım o gecede baktım ve askim baksana gökyüzüne ayyıldız var dedım hayretler icinde bakmıstık... ertesi günü bu sadece 100 yılda bi gerceklestigini ögrendim veee dahada cook sasırdım.... emegine saglık ....

Ay yıldızın gökyüzünde buluştuğu muhteşem manzaralar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gökyüzünde yıldız yağmuru

gökyüzünde yıldız yağmuru

12 Ağustos’ta gökyüzünde yıldız yağmuru var “Perseid Yıldız Yağmuru”nun en yoğun yaşanacağı 12 Ağustos gecesi, Çanakkale’deki Ulupınar Gözlemevi halka açılacak. Güneş battıktan sonra saat 22.00’ye kadar 100’e yakın, saniyedeki hızları 50-60 kilometre olan kayan yıldız Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektör Yardımcısı ve Ulupınar Gözlemevi Müdürü Prof.Dr. Osman...
  2. Gökyüzünde muhteşem görüntüler!

Gökyüzünde muhteşem görüntüler!

gerçek melek görüntüleri melek görüntüleri görüntüsü gökyüzündeki ilginç görüntüler meleklerin melek kanadina benziyo bu cok enteresan buda ürkütücü geldi bana:)
  3. Gökyüzünde Ay-Yıldız Şov

Gökyüzünde Ay-Yıldız Şov

gökyüzündeki yıldız resimleri gerçek yıldız resimleri gercek resmi gökyüzündeki çeşitleri şov kaynak:devtürkler.com
  4. Kuzey Kutbundan Gökyüzü Manzaraları

Kuzey Kutbundan Gökyüzü Manzaraları

gece gökyüzü manzaraları

Sayfayı Paylaş