gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aya ilk kim ayak basmıştır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

aya ilk ayak basan kişi kimdir aya ilk ayak basan kişi kimdir biliyor musunuz ya da bilen varmı aranızda varsa bilen yazsın buraya

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

aya ilk kim ayak basmıştır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkler Ermenistan'a ayak bastı

Türkler Ermenistan'a ayak bastı

TRT nin dizi çekimleri için ilkez Ermenistana giriş yapıldı dizide rol alan Azra Akın bakalım neler demiş haberimizde............... DÜNYA GÜZELİNDEN İLGİNÇ TEKLİF! DÜNYA GÜZELİMİZ AZRA AKIN'DAN ERMENİSTAN'DA İLGİNÇ TEKLİF... Yedi Ülke Yedi Başrol' sloganıyla yola çıkan TRT'nin yeni yapımı 'Ayrılık' adlı dizinin ekibi Ermenistan'ın başkenti Erivan'daydı. Dizi bir ilke imza attı. Ve hiç...
  2. aya ilk ayak basan kişi kimdir

aya ilk ayak basan kişi kimdir

aya ilk ayak basan kişi kimdir ? lütfen çok acil cevap yazın
  3. Aya İlk Ayak Basan Kişi

Aya İlk Ayak Basan Kişi

aya ilk ayak basan kişi kimdir aya ilk ayak basan kişi Bu yazımızda okul yıllarından mutlaka aklınızda kalmış, belki de unuttuğunuz bir bilgiyi hatırlatmak istiyoruz sizlere melekler , aya ilk ayak basan kişi :) Ay’a ilk ne zaman gidildi, Ay’a ilk ayak basan, Ay’a yolculuk nasıl gerçekleşti Ay’a giden ilk ülke,Ay’a yolculuk,Ay'a giden ilk insan, Aya ilk ayak basan insan Neil...
  4. Mikseri İlk Kim Buldu

Mikseri İlk Kim Buldu

Mikseri İlk Kim Buldu arkadaşlar hiç merak ettiniz mi Mikseri İlk Kim Buldu diye ben ettim ve soruyorum Mikseri İlk Kim Buldu :)
  5. Aya Ayak Basan İlk İnsan Neil Armstrong Öldü

Aya Ayak Basan İlk İnsan Neil Armstrong Öldü

neil armstrong aya ayak basan ilk insan Sevgili melekler, aya ayak basan ilk insan olan olarak tarihe geçen Amerikalı astronot Neil Armstrong hayatını kaybetti. Haberin detayları şöyle... Apollo 11 uzay projesiyle Ay'a ilk ayak basan insan olan pilot, astronot ve bilim adamı Amerikalı Neil Armstong 82 yaşında hayatını kaybetti. Armstong'un üç hafta önce kalbinden geçirdiği ameliyat...

Sayfayı Paylaş