gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ayağı Dolaşmak Deyimi

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Ayağı Dolaşmak ne demek Ayağı Dolaşmak sözlük anlamı

Günlük hayatta sık sık kullandığımız deyimlerimizden biri ayağı dolaşmak deyimi ne anlama geliyormuş, öğrenelim melekler :tik:

Ayağı Dolaşmak deyiminin açıklaması, anlamı:

Bu deyim utandığı, heyecanlandığı için yürümeyi şaşırmak anlamına gelmektedir.

Ayağı Dolaşmak Deyimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayak

Ayak

rüyada ayak yıkamak rüyada tavuk kesildiğini görmek insan kesmek bir yerinin kesilmesi tavuk ayağı görmek İyi amele, işin devamını sağlayan unsurlara, servetin devamlılığına, Güzel ayak işteki sebat ile elde edilecek hayırlı sonuca, din ve dünya güzelliğine, namazı dosdoğru ve düzenli kılmaya, Günahkarın ayağını güzel görmesi tövbe etmesine, Ayakta görülen kkıl borca, Ayakta görülen ziyade...
  2. deyimlerin  anlamları

deyimlerin anlamları

lütfen bana dar kafalının anlamını söyleyebilir misiniz hiç bir yerde bulamadım
  3. Ayağı Dolaşmak Deyiminin Anlamı

Ayağı Dolaşmak Deyiminin Anlamı

Ayağı Dolaşmak Deyiminin Anlamı Selam millet Ayağı Dolaşmak Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin anlamını yazarmısınız bana
  4. Ayağa Kalkmak Deyimi Ne Demek?

Ayağa Kalkmak Deyimi Ne Demek?

Ayağa Kalkmak Deyiminin Sözlük Anlamı Ayağa Kalkmak Deyiminin Anlamı Nedir Birbirinden anlamlı deyimlerimizin içinde ayağa kalkmak deyiminin anlamını sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) *Hasta iyi olmak. *Saygı göstermek için oturma durumundan ayak üzeri duruma geçmek. *Telâşlanmak, heyecanlanmak. *Dikilmek, ayakları üzerinde durmak.
  5. Ayağını Çekmek Deyimi Ne Demektir ?

Ayağını Çekmek Deyimi Ne Demektir ?

Ayağını Çekmek Deyiminin Açıklaması Ayağını Çekmek Deyiminin Anlamı Nedir Hergün kullandığımız onlarca deyimden biri olan ayağını çekmek deyimini anlamı şöyle melekler :) Ayağını Çekmek Daha önce gittiği yere artık uğramaz olmak, ilişkiyi ve ilgiyi kesmek."Artık onlardan elimi ayağımı çektim."

Sayfayı Paylaş