gebe
  1. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ayağı sıkan ayakkabıyı genişletmenin başka bi yolu.....

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında ecege tarafından paylaşıldı.

ayakkabıyı genişletmek için sıkan ayakkabıya ne yapmalı sıkan ayakkabı nasıl açılır ayakkabı genişletme yöntemleri ayağı ayakkabıyı genişletmek bezi sulu olarak ayakkabının burnuna tepiştirin arkasına koyun ondan sonra bi poşete koyup difrizde bi gece bekletin göreceksiniz ayakkabınız rahatlayacak ve ayağınıza olacak....

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: ayağı sıkan ayakkabıyı genişletmenin başka bi yolu.....
    teşekkürler canım

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

benim denediğim yöntem gerçekten de yapmanızada yarar var:)

4. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

teşekkürler :)

ayağı sıkan ayakkabıyı genişletmenin başka bi yolu..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıkan ayakkabılar

sıkan ayakkabılar

ayakkabı sıkıyorsa sıkan ayakkabılar ayakkabı sıkıyorsa ne yapılır sıkan nasıl açılır ne yapmalı  Ayakkabılarınız ayağınızı sıkıyorsa: Bir bardak saf alkolü ayakkabınızın içine dökün. İyice derisine yedirin ve giyin. Derisi ayağınıza göre açılacaktır.
  2. Ayağı Sıkan Ayakkabıyı Genişletmek

Ayağı Sıkan Ayakkabıyı Genişletmek

ayakkabı genişletme ayakkabı genişletmek genişletmek için genişletme yöntemleri ayağı sıkan ayakkabıyı Yeni satin aldiginiz ayakkabilar ayaginizi sıkıyor ise onlari bir kac dakika buhara tutun. Genişlediğini fark edeceksiniz...
  3. Bi de sınıf başkanıydım :):):)

Bi de sınıf başkanıydım :):):)

Lise 1 .sınıfta hem sınıf başkanı,hem spor kolu başkanı idim.Bi gün Edebi metinler dersimizde yoklama alıyorum,hoca masasında bende tahtaya kalkmışım sınıfı sayıyorum hocanın masası tahtanın tam yanında.Neyse yoklama alırken,hocamız kızların siyah kalem sürmesinden hiç haz etmediği için arkadaşın birini gözüne kestirmiş tam fırçalarken,diğer yandan da ben gözümdeki sürmeyi silmeye...
  4. Ayakkabılar ayak sağlığına zararlımı?

Ayakkabılar ayak sağlığına zararlımı?

ayakkabılar ayakkabıların zararları ayak sağlığı zararlı ayakkabılar konumuzda.Kadınların alışveriş tutkusunun başında gelir ayakkabı ne kadar çok o kadar iyi :).İster yüksek topuklu ayakkabı modeli olsun, isterse spor ayakkabı modeli mutlakla evimizin büyük bir bölümünü kaplıyordur.ayakkabı alırken bazen rahatlığını unutum görünümü için alıyoruz buda ayaklar için büyük zarar...

Sayfayı Paylaş