gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ayagimin alti cok kasiniyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ayağımın altı çok fena kaşınıyor,kaşımayayım diyorum kaşıyorum kaşıntısı birdaha bitmiyor ne yapmalıyım lütfen yardım edin!!!

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

demekki uzak bir yere gidecekmişsin :D bence sen git bi yıkan :D

ayagimin alti cok kasiniyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Su Alti Manzaralari

Su Alti Manzaralari

su altı manzaraları sualtı manzaraları su manzaralari
  2. BebeĞİn Altinin DeĞİŞtİrİlmesİ

BebeĞİn Altinin DeĞİŞtİrİlmesİ

BEBEĞİN ALTININ DEĞİŞTİRİLMESİ Bebekler ilk haftalarda altlarını daha sık ıslatırlar.Bunun sebebi idrar torbalarının küçük oluşudur.bebeğinizi altı ıslak ya da pis halde bekletmemelisiniz. Bebeğin bezindeki dışkının rengi beslenme düzenine göre ya da yaşına göre değişiklik gösterebilir. Yeşilimsi ,siyah,yapışkan olan ilk iki yada üç gün olan dışkı mekonyum adı verilen doğumdan önce...
  3. koltuk alti kokusu

koltuk alti kokusu

Koltuk altı kokusu Rüyada, bir kimsenin koltuk alti kokusu kokladigini veya koklayan kimseyi görmek, basagrisina, nezleye, kötü haberlere, sirlarin meydana çikmasina, kin ve hasedin gitmesine isarettir. Bazen de koltuk alti kokusu, fakirlik, ihtiyaç ve kötü sirlara muttali olmaya isarettir
  4. Ayagına Bak Erkegi Tani

Ayagına Bak Erkegi Tani

Ingiliz arastirmaci Jane Sheehan, erkeklerin ayak tabanlarindaki izlerden ve parmak sekillerinden cinsel durtulerinden aciga ciktigini soyledi. Iste erkek ayaklarinin anlattiklari: Basparmak: etli ve buyukse sizi kendinden daha cok dusunur. Samimi ve sadiktir. Basparmak genisledikce o kadar cok sirlarini sizinle paylasir. Ancal sadece ustteki kemigi buyukse soguk bir kisilige sahip...
  5. ayagında gümüş halhal :)

ayagında gümüş halhal :)

gümüş halhal gümüş halhal modelleri nasıl yapılır halhal seven melişlerm için güzel modeller bakalım begenecek misiniz?

Sayfayı Paylaş