Ayagına Bak Erkegi Tani

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Ayagına Bak Erkegi Tani
Ingiliz arastirmaci Jane Sheehan, erkeklerin ayak tabanlarindaki izlerden ve parmak sekillerinden cinsel durtulerinden
aciga ciktigini soyledi.

Iste erkek ayaklarinin anlattiklari:

Basparmak: etli ve buyukse sizi kendinden daha cok dusunur. Samimi ve sadiktir. Basparmak genisledikce o kadar cok sirlarini sizinle paylasir. Ancal sadece ustteki kemigi buyukse soguk bir kisilige sahip olur.

Taban: taban oyugu az olan erkekler yalniz kalamaz. Sosyal destege ihtiyaclari olabilir. Duztabanlar ise kararsizdir. Sik sik partner degistirir.

Parmak uclari: bukuk bir sekilde duruyorsa yalan soylemeye oldukca yatkin anlamina gelir. Hatta yalan soylediklerinde de parmaklarinin uclari kipirdar.

Kucuk ayak parmagi: kucuk ayak parmaklarini diger parmaklarindan ayri olarak oynatabilenler maceraperestir. Bu tur erkekleri elde tutmak ve sikilmamasini saglamak icin surprizler yapmalisiniz.

Ayak buyuklugu: tarakli v ebuyuk ayaklara sahip olan erkekler aldatmaya yatkindir. Kucuk ayakli erkekler daha tehlikelidir. Aldatmayi bir aliskanlik haline getirirler. Guzel kadinlara duskundurler.

icon_mutlu.gif
icon_mutlu.gif
icon_mutlu.gif

Cevap: Ayagına Bak Erkegi Tani

Kucuk ayakli erkekler daha tehlikelidir. Aldatmayi bir aliskanlik haline getirirler. Guzel kadinlara duskundurler.
etli ve buyukse sizi kendinden daha cok dusunur. Samimi ve sadiktir. Basparmak genisledikce o kadar cok sirlarini sizinle paylasir

cok celiskili hiiii ne etsem simdi :haha:

Paylasim icin tsk canim

Hiç ayağına dikkata etmemiştim ben bugün bir inceleyeyim sonra ona göre tavrımızı koyarız :bangin:

Kucuk ayak parmagi: kucuk ayak parmaklarini diger parmaklarindan ayri olarak oynatabilenler maceraperestir. Bu tur erkekleri elde tutmak ve sikilmamasini saglamak icin surprizler yapmalisiniz.

hadii yaaa kırarım ben o parmakları denemesi bedavaaaa:hhh:

Geri