gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

ayağınızın altı sert mi?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

ayağımızın haritası
    Ayaklarınızla ilgileniyor musunuz? Genelde sertleşip rahatsız olunca mı bakıyorsunuz...Ne olursa olsun bu tavsiyeşere dikkat edin derim:ehi:

Ayaklar yaz aylarında açık ayakkabılar nedeniyle oluşan dış saldırılara karşı kendilerini oluşturdukları koruma taba­kasıyla korur. Kış aylarında çorap ve kapalı ayakkabılar sa­yesinde bu tabaka yok olur. Ayaklarınızın altındaki sert ta­bakayı yok etmek için AHA içeren kremler kullanın. Bunlar ölü hücreleri zarar vermeden yok ederler.

Topuk törpüsü kullanmayın çünkü ayak kendini bu yönteme karşı korumak için sert bir tabaka oluşturacak ve eskisinden daha sert şekil­de yapılanacaktır. Daha yumuşak bir ponza taşı işe yaraya­bilir.

2. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler hemşo:)

ayağınızın altı sert mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayağını denk al, yoksa...

Ayağını denk al, yoksa...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Alin yazisi mi bu :((....

Alin yazisi mi bu :((....

slm meleklerim :uhu: yine ben ve sorunlarim... soktayimm.. daha yeni esim tlfnla konusuyodu disari cikti ve face ni acik unuttu... merak olmali ya baktim... gecen gün özel numaradan aramalar geldi ve konusan olmadiydi...üzerinde durmadim... face inde direk msjlara bakayim dedim...bakmaz olaydim :uhu::uhu: o kizin arkadasi ile yazismislar hizli okudum tamamini anlamadim ama arayan o kizmis ve...
  3. Eşinin ayağını öpmek caiz midir ?

Eşinin ayağını öpmek caiz midir ?

Eşinin ayaklarını öpmek caizmidir ?
  4. Altan Gördüm Boşanma Haberlerine Sert Çıktı !

Altan Gördüm Boşanma Haberlerine Sert Çıktı !

altan gördüm haberleri vahide gördüm altan gördüm Sevgili melekler, usta oyuncu Altan Gördüm eşi Vahide Gördüm ile boşanacakları yolunda ki söylentilere sertçe cevap verdi. ''Biz Haluk Aşkın çifti değiliz !'' diyerek gönderme yapan Altan Gördüm çok sinirliydi. İşte Vahide Gördüm Altan Gördüm haberleri, haberin detayları... Bir süredir meme kanseri tedavisi gören ünlü oyuncu Vahide...
  5. Ayağınızın altındaki sert derilerden böyle kurtulun

Ayağınızın altındaki sert derilerden böyle kurtulun

Bu konu; ayak altındaki sert deri ile ilgili bilgi vermektedir. Meleklerim benimde muzdarip olduğum bir konuda sizlere yardımcı olacak olan bilgiler sunmayı istedim. Hani doğru bildiğimiz yanlışlar vardır hayatımızda ben bu gün onlardan birini daha öğrendim; topuklarımız için kullandığımız ponza taşları meğerse sevmediğimiz o görüntünün biricik sebebi olabiliyormuş. Açık ayakkabıları sürekli...

Sayfayı Paylaş