gebe
  1. sorucu melek

sorucu melek Forum Okuru

ayak detoks bandı kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında sorucu melek tarafından paylaşıldı.

ayak detoks bandı kullananlar varsa memnun kaldınızmı kaldıysanız kullanıcı yorumlarınızı izlenimlerini falan buraya bildirebilirmi acaba bende alıp kullanacam ama yorumlara göre almayı düşünüyorum işe yaramıyorsa boşuna almamın bir anlamı yok diye düşünüyorum

2. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    almanızı öneririm annem kullandı ve herşeyden evvel negatif elektiriği alıyor,ve zaten pakette belirtiyor şikayetiniz neresiyse o kısma yapıştırıyorsunuz.Yalnız biraz pahalı ama kullanın faydasını göreceksiniz.

ayak detoks bandı kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaz doğum kontrol hapı kullananlar bana bir bakın

Yaz doğum kontrol hapı kullananlar bana bir bakın

Selam kızlar ben Yaz doğum kontrol hapı kullanıyorum ama adetim kullandığımdan günden beri düzensiz iki güne bir leke görüyorum ve normal adet görmedim yani lekeler haricinde adet yok. Acaba bu yaz doğum kontrol hapını nasıl kullanacam, kullanan varsa bana bilgi versin!
  2. adet döneminde ağrı kesici kullananlar ne öneriyor bana

adet döneminde ağrı kesici kullananlar ne öneriyor bana

iyi günler, adet dönemlerim korkunç geçiyor, ben de ağrı kesici alıyorum ama zararı var mı ?
  3. koşu bandı kullananlar

koşu bandı kullananlar

merhabalar benim sorum aranızda koşu bandı kullan varmı varsa faydası oluyormu spor salonuna gidecek zamanım yok çalışan bir bayanım eve koşu bandı almayı düşünüyorum eğer fazla kilolar için faydalı oluyorsa alayım yoksa hiç boş yere almim diyorum. Birde sorum şu hergün koşu bandına çıkmak gerekiyormu ve üzerinde zaman olarak ne kadar kalmak gerekiyor
  4. aknerent kullananlar bana yardım edebilir mi?

aknerent kullananlar bana yardım edebilir mi?

selamınhello cümleten.sivilce için zincirlerimi ve inadımı kırdım cildiyeye gittim sol yanağımda küçük küçük sağ yanağımda 2 tane kırmızı birazcık büyük 3-5 de küçük sivilceler var.tohtor bey bana aknetrent virdi 10 mg.içinde 30 tene var ama internetten baktım birde ne göreyim? çoğu kişi o kadar yan etkili ilacı 40 mg filan kullanmış hemde 6 ay! doktor bana hiç bişey demedi böyle bide krem...
  5. UYKU Apnesi için snorefiks çene bandı kullananlar

UYKU Apnesi için snorefiks çene bandı kullananlar

Snorefiks kullanıcı yorumları Snorefiks satın almak gerçekten işe yarıyor mu ? Facebookta gezerken bir sponsorlu reklam ile siteye girerek izledim. Bende de uyku apnesi var inanılmaz horlama ve baş ağrısı, şimdi internette olan herşeye bu kadar inanmamak gerekiyor. Resmi sitelerini inceledim ve yüzde yüz iade garantisi diyorlar 90 tl gibi bir fiyatı var. Sitemizde ya da misafirlerden konuyu...

Sayfayı Paylaş