gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ayak kırığı hakkında yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sağ ayağımın küçük parmağına dayanan bir ağrısı var evde nasıl tedavi edebilirim büyük bir ihtimalle çatlak yada kırık ağrı kıremi sürdüm hiç fayda göremedim acaba evde nasıl tedAvi edebilirim ? lütfen yardım edin

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Kırık, takdiriniz üzere evde iyileşmez.Derhal bir sağlık kuruluşuna gidip tedavinizi yaptırınız..
    Geçmiş olsun..

ayak kırığı hakkında yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırık tanımı tedavi yöntemleri

Kırık tanımı tedavi yöntemleri

kalça kırığı nasıl iyileşir, ayak kırığına ne iyi gelir ,kırık kol tedavisi, kırıklara ne iyi gelir, omuz kırıkları tedavisi Kırık Tanımı Dıştan veya içten etki eden kuvvetlerle kemik dokusunda oluşan ayrılmaya veya bu sebeplerle kemiğin anatomik bütünlüğünün ve devamlılığının bozulmasına “Kırık” denir. Kemikteki kırılma etki eden kuvvetlerin derecesine ve kemiğin şoku abzorbe edebilme...
  2. ilk yardım(kırıklar)

ilk yardım(kırıklar)

kırıklarda yardım el kesilmesinde ilk yardım ilk yardım kırıklar Yüksekten düşen, üzerine bir cisim düşen, trafik kazası geçiren kazazedelerde kırık, çıkık ve burkulmalara sıklıkla rastlanır. Kırıklar, büyük kemik kırıklarında görülebilen iç kanamalar dışında, hayatı doğrudan tehdit etmeyen olaylardır. Bununla birlikte, hatalı yaklaşımlar sonucu bir boyun ya da omurga kırığı olan kazazede...
  3. ilk yardım kırıklar

ilk yardım kırıklar

kırık kola tel takılması ilk yardım eşyaları kırık kola ne iyi gelir Yüksekten düşen, üzerine bir cisim düşen, trafik kazası geçiren kazazedelerde kırık, çıkık ve burkulmalara sıklıkla rastlanır. Kırıklar, büyük kemik kırıklarında görülebilen iç kanamalar dışında, hayatı doğrudan tehdit etmeyen olaylardır. Bununla birlikte, hatalı yaklaşımlar sonucu bir boyun ya da omurga kırığı olan...
  4. ayaklarım ağrıyor yardım edin :(

ayaklarım ağrıyor yardım edin :(

ayaklarım ağrıyor ayaklarim agriyor ayaklarımın altı ağrıyor ayaklarım çok sızlıyor bana yardımcı olun lütfen ayaklarım ağrıyor gercı bu kotu bı agrı degıll tatlı tatlı sızlıyor. sureklı gerınme ıhtıyacı duyuyorum uzun bır zamndır boyle dooktora gıttım buyuyosun dedı ama ortada hıc bısey yok ! bu arada yasım 17 uzucamı sanmıyorum bılgı verrmısınız neden olabılır çok rahatsız oluyorumm...
  5. Kırık ayaktan sonra fizik tedavi

Kırık ayaktan sonra fizik tedavi

kırık ayak, fizik tedavi, kaç günde iyileşir, bakımı, nasıl iyileşir hepsi ve dahası bu sayfada arkadaşlar Kırık, sıkça rastlanılan sağlık sorunlarından biridir Melek'lerim. Bu makalemizde kırık ayak ve fizik tedavi hakkında merrak edilen tüm bilgilere yer verdik Melek'ler. Düşme veya kaza sonrası oluşan bir kırık, kimi zaman alçıya alınır, kimi zamanda eğer parçalı kırık ise önce...

Sayfayı Paylaş