gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Ayak Kokusu Nasıl Giderilir?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ayak kokusu nasıl giderilir ayak kokusunu ne giderir Ah şu ayak kokusu...Hele birde misafirliğe gidite ayakkabınızı çıkarmak zorunda kaldığınızda etrafayayılan kokuyla hem siz hemde çevrenizi rahatsız ve huzursuz edersiniz.Sizlere ayak kokusuna karşı iyi gelen bitkisel çözüm önerilerini sunuyorum. [​IMG]
    “Ayaklar sağlığın aynasıdır”. Ayak sağlığına dikkat etmek gerekir. Öncelikle, deri ayakkabı ve pamuklu çorap giymekte fayda var. Ayrıca, baharatlı yiyeceklerden uzak durmak gerekir.

Ayak Kokusundan Kurtulmanın Yolları : Ayak Kokusunu Gideren Bitkisel Tedaviler :
    * Kına ve sirke suda kaynatılır. Elde edilen su ile ayaklar yıkanır.

* Ada çayı rendelenmiş havuç ile birlikte suda kaynatılır. Süzülerek elde edilen su ile tedavi müddetince ayaklar bol bol yıkanır.

* Akhuş ağacının yaprakları kurutulduktan sonra ufalanmadan kaynatılır. Süzülerek elde edilen sıvı ile yatmadan önce ayaklar bol bol yıkanır.

* Ayrıca bildiğimiz çayı ılık bir şekilde 10 dakika ayaklarımızda bekletirsek 10 gün içinde ayak kokusunun sona ereceğini göreceksiniz.

Ayak Kokusu Nasıl Giderilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buzdolabı kokusu nasıl giderilir ?

Buzdolabı kokusu nasıl giderilir ?

buzdolabındaki koku nasıl giderilir buzdolabı kokusu nasıl giderilir buzdolabı kokusu gider buzdolap Buzdolabınızın koktuğuna hepiniz şahit olmuşsunuzdur melekler, açık bırakılan yemek kapları, aromalı pastalar vs ile buzdolaplarımızı artık kokudan kurtarıyoruz. En önemliside bu kokan yiyeceklerin aromalarının ve kokularının birbirine girmesi olayı... Peki ne yapmalıyız ki buzdolaplarımız...
  2. ağız kokusu nasıl giderilir..

ağız kokusu nasıl giderilir..

Merhaba,Bu sorunum yüzünden insan içine çıkamaz oldum.Bir yere gidince biriyle konuşurken şekilden şekile giriyorum.Lütfen bana da yardım edin ağız kokusunu nasıl giderebilirim :(
  3. Evdeki Sigara Kokusu Nasıl Giderilir?

Evdeki Sigara Kokusu Nasıl Giderilir?

evdeki sigara kokusu evdeki sigara kokusu nasıl çıkar evdeki sigara kokusu nasıl gider Sevgili melekler, her evin kendine has bir kokusu vardır. Hatta evimiz daha güzel koksun diye zaman zaman oda kokularından bile kullanırız. İsteğimiz temizlik ve ferah bir kokuyla gelen misafirlerimizi karşılamaktır. Ancak evde içilen sigara eve siner ve çok kötü bir koku bırakır. Aşağıdaki tavsiyeler ise...
  4. Eldeki Balık Kokusu Nasıl Giderilir?

Eldeki Balık Kokusu Nasıl Giderilir?

balık kokusu nasıl çıkarılır, eldeki balık kokusu, elden balık kokusu nasıl çıkar Sevgili melekler, mutfakta çalıştıktan sonra en sinir olduğumuz şey herhalde elimize sinen kokulardır. Bir türlü geçmeyen bu kokulardan biri olan balık kokusunu ellerimizden nasıl çıkarabiliriz, size bazı tavsiyelerimiz olacak. Balık kokusu elden nasıl çıkar ? Balık vücudumuza faydası anlatılmak...
  5. Ter kokusu nasıl giderilir?

Ter kokusu nasıl giderilir?

ter kokusu için,ter kokusu nasıl önlenir,ter kokusu nasıl giderilir,ter kokusunu önlemek için ne yapmalıyım,ter kokusu nasıl geçer,koltuk altı kokusunu önlemek için doğal yöntemler,doğal yollarla ter kokusu nasıl önlenir,ter kokusu giderme hakkında bilgiler, Terleme durumu her insan vücudunda görülen ve vücudun kendi doğal salgılarından birisidir. Normal olarak terin kötü kokusu yoktur fakat...

Sayfayı Paylaş