gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ayak mantarına etkili çözüm öneriniz var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba benim sol ayağımda mantar var ne yaptıysam başa çıkamıyorum ilaçlar merhemler işe yaramıyor hep geçici çözüm oldular bana doğal çözümler gerek bildiğiniz bir şey var mı ://

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Ben ayaklarıma kına yaktım hatta bazı yerlerde kınanın içine bir parça tuz atarak sürmenin daha etkili olacağı belirtilmiş ben kına yakalı 2 ay oldu henüz kaşıntılar yok ortalıkta bir daha olursa bu defada tuzla birlikte kullanacağım tavsiye ederim :D

SadmiN bunu beğendi.
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Vallahi bitkisel olarak kullanmadığım şey kalmadı ama ayaklarımdaki mantarı uzman bir doktora giderek aldığım bir hap ve gün aşırı ayaklarıma sürülen bir krem bimr ay gibi zamanda tamamen ortadan kaldırdı. Tabiki herkesteki mantar farklı. Ama uzman doktor görür görmez ilacını biliyor. Şimdi size burada ilaç adı vermeyeyim. Size tavsiyel lütfen cildiye uzman doktoruna gidin ve ayağınızı gösterin. dakikasında anlıyorlar zaten. Geçmiş olsun.

BeyazMelek bunu beğendi.
  4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

yaklarınızın arasında sabun kalmasın ve sureklı kurutun :D:D havluyla ıslak kalan yer möentar olur pudra kullanın
    :D:D

- - - Updated - - -

mantar yanı :D:D

BeyazMelek bunu beğendi.
ayak mantarına etkili çözüm öneriniz var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayak mantarına bitkisel çözüm

ayak mantarına bitkisel çözüm

ayak mantarına çare ayak mantarına bitkisel çözüm fungop fungop mantar ilacı mantar ilacı nerede satılıyor Gaziosmanpaşa Üniversitesi (GOP) Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adem Önal, 3 yıl süren çalışmaları sonucu ceviz yaprağı, portakal kabuğu ve dut kullanarak ayak mantarı tedavisi için bitkisel bir karışımdan ilaç üretti. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı ve...
  2. Ayak Mantarına Bitkisel Çözüm Önerileri

Ayak Mantarına Bitkisel Çözüm Önerileri

Ayak mantarı oluşmasının nedenleri ve ayak mantarına karşı iyi gelen şifalı bitkileri ayrıca bitkisel çözüm önerilerini sizler için paylaşıyorum. Mantar; sıcak, nemli ve havasız ortamda çoğunlukla ayak parmaklarının aralarına yerleşip, çoğalır. Ayak Mantarı, ayak, çorap ve ayakkabı ile oluşan terleme sonucu ortaya çıkar. Ayak Mantarı; aşırı derecede kaşıntı ve koku yapar. Bulaşıcıdır....
  3. siyah mantarın faydası var mı

siyah mantarın faydası var mı

Siyah mantar diye bir mantar varmış ve sağlığa çok faydalıymış. Doğru mudur ve faydası nedir ? Teşekkür ederim..
  4. Tırnaklarınızda Mantar Var Mı?

Tırnaklarınızda Mantar Var Mı?

tırnak mantarı,tırnak mantarı nedir,tırnak mantarı nasıl oluşur,tırnak mantarı nasıl geçer,tırnak mantarı nasıl tedavi edilir,tırnak mantarı hakkında bilgiler Tırnağınızda mantar enfeksiyonu olduğunu düşünüyorsanız, mutlaka doktorunuza başvurun! Unutmayın, ayak ve tırnak mantarı, tedavisi mümkün olan bulaşıcı bir hastalıktır! 1. Tırnak Mantarı Nedir? Onikomikoz olarak adlandırılan bir...
  5. Karıncalara çözüm bulan var mı ?!?!?!

Karıncalara çözüm bulan var mı ?!?!?!

Herkese merhaba mutfagima karincalar basti oldurmek istemiyorum ama... Limon koydum gitmediler,domates sapi koydum yine ayni,tabletleride koyduk ama yine geziniyorlar :( kesin cozumu ilac ama evde 11aylik bir kizim var tehlikeli sizin de %100 kurtuldum diyebileceginiz onerileriniz var mi ?

Sayfayı Paylaş