ayakkabı bağımlılığım var

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ayakkabı bağımlılığım var
merhaba arkadaşlar her bayan gibi bende alışverişe düşkün olanlardanım ama özellikle ayakkabılara karşı bir zaafım var evim resmen bir ayakkabı mağazasına dönüştü eşim bu durumdan hiç hoşnut değil paramı savurduğumu düşünüyor ama çarşıya çıktığımda dayanamıyorum ve mutlaka bir ayakkabı satın alıyorum her kıyafetimle uyumlu olması için renk renk ayakkabım mevcut şimdide yaz geliyor değişik çıkacak modelleri sabırsızlıkla bekliyorum bu alışveriş bağımlılımdan nasıl vazgeçecem ben:( Varmı benim gibi olanlar

ben varım ama ayakkabı değil yani alışverişin her türlüsü bana terapi gibi geliyo rahatlıyorum. ama kendimi geliştirdim sinirlenip üzülünce direk alışveriş yapmıyom artık kocaya da yazık dimi evde bile otursam gidyom güzel bişiler giyiyorum bi makyaj güzel bi saç. kendimi güzel bulunca mutlu olurum ben. yada tatlı yapıp yerim. sende bence öle yap çünküü adama yazık oluyo yani:ohoh:

walla al benden de o kadar bendeki ayakkabıların haddi hesabı 100 çifti geçiktir benim eşim almayı giydirmeyi çok sever uyuma bayılır bende bayılırım bizi beraber alırız hep görsün hemen ayakkabı çantaya oda benim gibi yapışır .))

Geri