gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ayakkabı Kokusu Nasıl Geçirilir?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ayakkabı kokusu, ayakkabı kokusu nasıl giderilir, ayakkabı kokusunu geçirmek için
    Sevgili melekler, şıklığın tamamlayıcısı ayakkabılarımız çeşit çeşit model model olduğunda nasıl da mutlu oluruz. Kadınların takıntısı olan ayakkabıları giymek kadar onlara bakmak da çok önemlidir. Hergün aynı ayakkabı giyilmemeli, ayakkabı hava alacak şekilde muhafaza edilmelidir. Eğer bayıla bayıla aldığınız ayakkabınız koku yaptıysa üzülmeyin. Bunun için yapabileceklerinizi aşağıdaki makalede sıralıyoruz...

ayakkabı.jpg

Ayakkabıyı serin yerde tutmaya gayret edin.
    Ayakkabı ıslandığında yıkayıp kurutun.
    Ayakkabı kuruyken içine akşamdan bir miktar karbonat serpiştirin. Sabaha kokunun dağıldığını göreceksiniz.
    Ayakkabı koku giderici spreyler kullanabilirsiniz.
    Bir ayakkabıyı her gün giymemeye özen gösterin. Arada bir havalanması koku oluşmasını önleyecektir.
    Ayaklarınızı her gün aksatmadan yıkayın ve ayakkabıyı giyerken ayağınız kesinlikle kuru olsun.

Tüm bunlara rağmen ayak kokusu ve ayağınızda terlemeler devam ediyorsa doktora danışmanızda fayda vardır çünkü bu kadar önlemden sonra herhangi bir değişikliliğin olmaması normal değil.

Ayakkabı Kokusu Nasıl Geçirilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adet döneminde şişkinlikler nasıl geçirilir?

adet döneminde şişkinlikler nasıl geçirilir?

adet şişkinliği regl şişkinliği Kadınca özel ve bir o kadar sorunlu dönemimizdir regl dönemleri.Bu dönemde şişkinlik ve kabızlık en büyük sorunumuzdur.Adet dönemlerindeki şişkinliği önlemek için İbrahim Saraçoğlu bir kür öneriyor.Kürün uygulanışı : Malzemeler : 9-10 adet taze portakal yaprağı, 1 su bardağı su. Hazırlanışı : 9-10 adet TAZE Portakal Yaprağı, bir bardak suda altı dakika hafif...
  2. Süpercan Köprüden nasıl geçirilir bilgisi olan

Süpercan Köprüden nasıl geçirilir bilgisi olan

Ya babam bu oyunu açtı bana tt netin oyunu da süpercan köprüden geçme olayını yapamıyorum, düşmeden geçmek istiyorum bu sorunun cevabı var mı ablalarım ?
  3. Öksürük Gıcığı Nasıl Geçirilir ?

Öksürük Gıcığı Nasıl Geçirilir ?

Öksürük Gıcığına iyi gelen bitkiler, öksürük gıcık nasıl geçer Bazen öksürük bir tutar melekler, bir türlü durduramazsınız. :) Hele de kalabalık bir ortamdaysanız öksürük sonrası tutan gıcıkla başe edemezsiniz. Eğer evdeyken yakalandıysanız şanlısınız. İşte öksürük gıcığını geçirmenin yolları :) Öksürük gıcığına karşı yarım tatlı kaşığı elma sirkesi alın ve yavaş yavaş yutun. Ayrıca,...
  4. ağız kokusu nasıl giderilir..

ağız kokusu nasıl giderilir..

Merhaba,Bu sorunum yüzünden insan içine çıkamaz oldum.Bir yere gidince biriyle konuşurken şekilden şekile giriyorum.Lütfen bana da yardım edin ağız kokusunu nasıl giderebilirim :(
  5. Ter kokusu nasıl giderilir?

Ter kokusu nasıl giderilir?

ter kokusu için,ter kokusu nasıl önlenir,ter kokusu nasıl giderilir,ter kokusunu önlemek için ne yapmalıyım,ter kokusu nasıl geçer,koltuk altı kokusunu önlemek için doğal yöntemler,doğal yollarla ter kokusu nasıl önlenir,ter kokusu giderme hakkında bilgiler, Terleme durumu her insan vücudunda görülen ve vücudun kendi doğal salgılarından birisidir. Normal olarak terin kötü kokusu yoktur fakat...

Sayfayı Paylaş