gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

Ayakkabı kokusunu nasıl giderebilirim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Melekler koridorumda ayakkabılık var ama yanından geçerken çok ayakkabı kokuyor bu kokuya bir çare var mı? :S Evimi temizliyorum o kokudan dolayı sanki pismiş gibi hissediyorum :S [​IMG]

BEYZA21 ve TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Beyazcım, ayakkabı mağazalarında ayakkabı spreyleri var. Onlardan kullan, ben kullanıyorum ve memnunum. Bir de ayaktan çıktığı gibi dolaba kaldırma önce havalansın, sonra spreyle kaldır :tik:

BeyazMelek ve BEYZA21 bunu beğendi.
  3. BeyazMelek

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    hmm olabilir denerim canım, nette karbonat demişler ama deneyen var mı acaba?

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Evet beyaz melek hemen dolaba kaldırma havalandır.Çok kötü kokuyosa dolabı baştan aşağı temizle ayakkabıları yıka havalandır,dolaba öyle yerleştir.Dolabın içine kokulu toplardan bırak canım

BeyazMelek bunu beğendi.
  5. BeyazMelek

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    zaten ben ayakkabıyı temizlemeden koymam canım ayakkabılık sana demiştim ya daha yeni portmanto aldım o da yeni temiz yani ama şu toplar dediğin hani banyoya felan koyduklarımızdan mı onuda denerim :tik:

BEYZA21 bunu beğendi.
  6. GüneşVeAy

GüneşVeAy Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    43
    Bence canım geçici çözüm bulmak yerine daha kalıcı birşey dene kokan ayakkabı kimin ise ona bir çözüm arayalım ayakkabısı kokmasın diye ve ayakkabılığın içinede güzel koku vercek toplardan koyarsan ayakkabılığın önü çok hoş kokar

7. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Eski olanı biliyorum canım.Bu toplar keseler de aromatik kokular saçıyor.Genelde ucuzluk dünyası denilen yerlerde bulabilirsin orda bulamassan.Sabunu rendele eski bir tülbenti kes ve içine sabun parçalarını koy.Mis gibi hacı şakir kokar yakkabılığın :hhh:

8. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hahaha bence aspirini dene beyazcığım iyi gelir belkim hahahah

9. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    öncelikle olarak ayakkabıları hemen dolaba kaldırmamak iyi bir çözüm ikincisi ben bütün dolabı domestoslu bezle çok ıslak olmadan silerim oda temizlik kokusu bırakıyor ve dedikleri gibi sabun çok iyi bi çözüm olabilir gerçekten yoğun bir koku bırakıyo çünkü.birde evde kimse olmadıkça kapıları camları açar dolap kapaklarınıda açar içerinin havalanmasını sağlarım.

BeyazMelek bunu beğendi.
  10. BeyazMelek

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    ​Teşekkürler önerilerin için esgii :kiss:

Ayakkabı kokusunu nasıl giderebilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ciltte Oluşan Kırışıklıkları nasıl giderebiliriz

Ciltte Oluşan Kırışıklıkları nasıl giderebiliriz

Tüm ciltler için uygun olan kayısı yağı, özellikle kırırışıklıkları azaltıyor. Kayısı yağı; kayısının çekirde*ğinden elde edilir. Kayısı yağı A vitamini içerdiğinden dola*yı cildi nemlendirip, canlılık ve parlaklık kazandırır. Kayısı aynı zamanda magnezyum, karotin, kalsiyum ve betakaroten maddelerini içerir. Bu maddeler kırışıklıkları azaltır ve cil*di canlandırır. Normal ciltler için haftada...
  2. Fırındaki Kötü Kokular Nasıl Giderilir?

Fırındaki Kötü Kokular Nasıl Giderilir?

fırın kokusu nasıl giderilir Hepimizin evinde yemek pişirmek için kullandığı fırını mutlaka vardır.Fakat fırında pişirilen yemeklerden bir süre sonra fırın kapağını açtığımızda bazen çok itici ve kötü kokularla karşı karşıya kalırız.Sizlere bu fırın kokularıyla nasıl başa çıkılır ve fırın kokusu nasıl giderilir ile ilgili pratik bilgileri sunuyorum. Fırındaki kötü kokuları gidermek için...
  3. evde balık yapınca kokusunu nasıl giderebilirim

evde balık yapınca kokusunu nasıl giderebilirim

Evde pişirdiğimde çıkan koku yüzünden evde balık pişirmekten nefret eder oldum. Nasıl yapsam da ev böyle leş gibi balık kokmasa ? :S
  4. ayakkabı kokusunu nasıl yok ederim?

ayakkabı kokusunu nasıl yok ederim?

merhaba benim sorum eşimin ayakları hiç kokmaz ama gün boyu havasız kaldığı için olsa gerek ayakkabısı çok kokuyor ve ben ayakkabılığa bile almak istemiyorum bu kokuyu nasıl yok edebilirim?
  5. Evdeki Sigara Kokusundan Nasıl Kurtulurum?

Evdeki Sigara Kokusundan Nasıl Kurtulurum?

eve sinen sigara kokusu, evdeki sigara kokusu, eve sinen sigara kokusu nasıl giderilir Sevgili melekler, sigaranın sağlığımıza verdiği zarar tartışılmaz. Buna rağmen içeceğim diyenlere Allah kurtarsın demekten başka çare yok ancan sigaranın zararları bununla bitmiyor. Eğer sigara içiyorsanız başkalarına, eğer siz değil eşiniz içiyorsa size evinizin kokusu her zaman kötü gelecektir. Çünkü...

Sayfayı Paylaş