Ayakkabı kokusunu nasıl giderebilirim?

BeyazMelek

Daimi Üye
Ayakkabı kokusunu nasıl giderebilirim?
Melekler koridorumda ayakkabılık var ama yanından geçerken çok ayakkabı kokuyor bu kokuya bir çare var mı? :S Evimi temizliyorum o kokudan dolayı sanki pismiş gibi hissediyorum :S

1037506227ca8df17.jpg

Beyazcım, ayakkabı mağazalarında ayakkabı spreyleri var. Onlardan kullan, ben kullanıyorum ve memnunum. Bir de ayaktan çıktığı gibi dolaba kaldırma önce havalansın, sonra spreyle kaldır :tik:

Beyazcım, ayakkabı mağazalarında ayakkabı spreyleri var. Onlardan kullan, ben kullanıyorum ve memnunum. Bir de ayaktan çıktığı gibi dolaba kaldırma önce havalansın, sonra spreyle kaldır :tik:

hmm olabilir denerim canım, nette karbonat demişler ama deneyen var mı acaba?

Evet beyaz melek hemen dolaba kaldırma havalandır.Çok kötü kokuyosa dolabı baştan aşağı temizle ayakkabıları yıka havalandır,dolaba öyle yerleştir.Dolabın içine kokulu toplardan bırak canım

Evet beyaz melek hemen dolaba kaldırma havalandır.Çok kötü kokuyosa dolabı baştan aşağı temizle ayakkabıları yıka havalandır,dolaba öyle yerleştir.Dolabın içine kokulu toplardan bırak canım

zaten ben ayakkabıyı temizlemeden koymam canım ayakkabılık sana demiştim ya daha yeni portmanto aldım o da yeni temiz yani ama şu toplar dediğin hani banyoya felan koyduklarımızdan mı onuda denerim :tik:

Bence canım geçici çözüm bulmak yerine daha kalıcı birşey dene kokan ayakkabı kimin ise ona bir çözüm arayalım ayakkabısı kokmasın diye ve ayakkabılığın içinede güzel koku vercek toplardan koyarsan ayakkabılığın önü çok hoş kokar

Eski olanı biliyorum canım.Bu toplar keseler de aromatik kokular saçıyor.Genelde ucuzluk dünyası denilen yerlerde bulabilirsin orda bulamassan.Sabunu rendele eski bir tülbenti kes ve içine sabun parçalarını koy.Mis gibi hacı şakir kokar yakkabılığın :hhh:

öncelikle olarak ayakkabıları hemen dolaba kaldırmamak iyi bir çözüm ikincisi ben bütün dolabı domestoslu bezle çok ıslak olmadan silerim oda temizlik kokusu bırakıyor ve dedikleri gibi sabun çok iyi bi çözüm olabilir gerçekten yoğun bir koku bırakıyo çünkü.birde evde kimse olmadıkça kapıları camları açar dolap kapaklarınıda açar içerinin havalanmasını sağlarım.

öncelikle olarak ayakkabıları hemen dolaba kaldırmamak iyi bir çözüm ikincisi ben bütün dolabı domestoslu bezle çok ıslak olmadan silerim oda temizlik kokusu bırakıyor ve dedikleri gibi sabun çok iyi bi çözüm olabilir gerçekten yoğun bir koku bırakıyo çünkü.birde evde kimse olmadıkça kapıları camları açar dolap kapaklarınıda açar içerinin havalanmasını sağlarım.
​Teşekkürler önerilerin için esgii :kiss:

Geri