gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayakkabi Parlatma Rekoru

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

AYAKKABI PARLATMA REKORU 18 Mart 1989 Günü Londra'Da 4 Genc boyacı sekiz saat içinde Tam 11 bin 651 Çift ayakkabı boyadılar..

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

Ayakkabi Parlatma Rekoru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rekorlar

Rekorlar

* Dünyanın en şişman kadını 1972 yılında ölen Percy Pearl Washington'dur.Hastaneye kaldırıldığında 400 kiloydu. * Dünyanın en uzun boylu insanı 1918'de ABD'de doğan 2.72 metre uzunluğundaki Robert Waldow' dur. * Dünyanın en kısa boylu insanı 1876'da Hollanda'da dünyaya gelen Pauline Musters' dır.Doğduğunda boyu 30 santim di,1895'te öldüğünde ise 59 santim. * Dünyanın normal boydaki en zayıf...
  2. Rekor

Rekor

Kişinin başarı peşinde olduğunu ama büyük engelleri de bulunduğunu gösterir
  3. Hamile ayakkabilari...

Hamile ayakkabilari...

hamile ayakkabıları hamilelik ayakkabıları hamile ayakkabısı Hemen hemen her hamilelik geciren bayan bilir bu derdi, ayaklar siser, su toplar. Rahat edebileceginiz ayakkabilar burda meleklerim buyrun :)
  4. Evde Gümüş Parlatma Yöntemi

Evde Gümüş Parlatma Yöntemi

Evde Gümüş Parlatma Yöntemi nedir? Kızlar evde gümüş parlatmak istiyorum nasıl yapabilirim gümüşlerim karardı hep
  5. Musluk parlatma yöntemi

Musluk parlatma yöntemi

musluk nasıl temizlenir,musluk nasıl parlatılır,musluk parlatma önerileri Ev temizliğine fazla zaman ayırmanıza gerek yok, ‘Yüksek Topuklar’ editörleri olarak paylaştığımız pratik bilgileri uygulayın; keyif yapmak için kendinize zaman yaratın! Şimdi, musluk parlatma için kolay bir yöntemi açıklıyoruz; haberimizi okuyun. Musluk, lavabo, evye, buzdolabı, aspiratör gibi yüzeyleri parlatmak...

Sayfayı Paylaş