gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ayakkabı şeklinde bebek patik modeli

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bebek patik ayakkabı ayakkabı şeklinde patikler şeklinde patik modelleri bebek patikleri güzel modeli detaylı anlatımlı [​IMG]

ayakkabı şeklinde bebek patik modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Patik değil sanki birer ayakkabı 30 çeşit şahane bebek patik modeli

Patik değil sanki birer ayakkabı 30 çeşit şahane bebek patik modeli

çeşitli patik modelleri Anneler,anneanneler,babaanneler,teyzeler,halalar bebeğiniz,torunlarınız ve yiğenleriniz için şahane,harika ayakkabı tarzı süper patik modelleri sizler için... Tam 30 model seçin,beğenin,örün minik ayaklara giydirin yada hediye edin. Ben bayıldım bu modellere çok şirin ve harika güzeller...
  2. Çocuklar için ayakkabı şeklinde patik modelleri

Çocuklar için ayakkabı şeklinde patik modelleri

ayakkabı şeklinde patik ayakkabı şeklinde patik modelleri yapılışı modelleri yapılışı Çocukları olan anneler iyi bilirler kolay kolay bir çocuğa evin içinde ayakkabı yada terlik giydiremeyiz.Benim çocuklarda böyledir ben bir taraftan giydirirken arkamı döndüğüm vakit çıkartmış olduklarını görürüm:)İşte çocuklarınızın yok diyemeyeceği birbirinden güzel ayakkabı şeklinde patik modellerini...
  3. Ayakkabı Şeklinde Kırmızı Bebek Patikleri Yapılışı

Ayakkabı Şeklinde Kırmızı Bebek Patikleri Yapılışı

kırmızı bebek patiği örgü bebek patiği bebek patiği nasıl yapılır Bebeğinizin ayakkabı giymesine biraz zamanınız var ancak sizde sabır yoksa bu patiği örmenizi tavsiye ediyoruz melekler :) Tıpkı bir ayakkabı şeklinde olan bu kırmızı patikleri bebeğinizin kıyafetine uygun her renkte örüp çeşit çeşit giydirebilirsiniz. Şimdi geçelim mi patiğin yapılışına ? :tik: Bu kırmızı patikleri 3.5...
  4. Bot Şeklinde Örgü Bebek Patikleri

Bot Şeklinde Örgü Bebek Patikleri

Kış ayların da minik ayakları sıcacık tutacak bot şeklinde bebek patik modelleri kız ve erkek bebekler için değişik renk ve modellerden oluşuyor. Sizler için en yeni bot şeklinde bebek patik modellerinden oluşan görselleri bu yazımız da paylaşıyoruz.
  5. İncili Bebek Ayakkabı ve Patik Modelleri

İncili Bebek Ayakkabı ve Patik Modelleri

Havaların Serinlemesi ile birlikte özelikle bebek örgü modellerine olan ilgi daha da artarak kız ve erkek bebeklere özel örgü modelleri marifetli hanımların ellerin de buluşmaya devam ediyor. Kız bebeklerin aksesuardan giyime kadar sizin de bildiğiniz gibi herşeyleri oldukça şirin ve renkli oluyor. Daha küçük yaşlardan itibaren kız çocukları da süslü püslü şeylere oldukça merak salarak bu...

Sayfayı Paylaş