gebe
  1. advantur

advantur Forum Okuru

ayakkabıda abiye

Konu, 'Çöplük' kısmında advantur tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. TatliNeslis

TatliNeslis Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ayakkabıda abiye

slmmm ben burda yeni üye yim almanyadan katiliyorum
    7 ci ayakkabiya bayildim (Yukardan asaga)
    acaba bu ayakkabi nerde satiliyor ?? yardim edermisin bana??

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

kibar modellermiş sool canım emeğine sağlık

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Çok hoşlar gerçekten ama çok topuk var yaa giyemem ben bu kadar doktor yasakladıı:)

5. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

bunu isterim bende gerçi hepsi çok hoş ve şık ama

ayakkabıda abiye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. abiye ayakkabılar!

abiye ayakkabılar!

abiye babetler abiye babet arow ayakkabıları babet modelleri arow ayakkabı modelleri
  2. yazlık abiye ayakkabılar

yazlık abiye ayakkabılar

Abiye ayakkabı modelleri, abiye elbise modellerini tamamlayan ve şık kombinler oluşturan önemli bir detaydır. Hani derler ya "dost başa düşman ayağa bakar" diye hahaha ortama girdiğiniz andan itibaren gözler size çevrilecek ve abiyenizden giydiğiniz ayakkabı modeline kadar en ufak detayınız bile mutlaka incelenecektir. Bunu nerden mi biliyorum? Bana göre bir bayanı ayrıntılı bir...
  3. Küçük Hanımlara Abiye Ayakkabılar

Küçük Hanımlara Abiye Ayakkabılar

kız çocuğu ayakkabı modelleri gece elbiselerine özel papuclar renkleri ve modellerini buradan bulabilirsiniz Melek anneler küçük melekleriniz için harika ayakkabı modellerim var. Bu ayakkabı modellerinden birini seçip güzel bir topuz la hoş bir elbise ile konbin edip minik mileğinizi günün en güzel meleği yapabilirsiniz Şunun zerafetine bakar mısınız, tıpkı gelin babeti gibi değil mi...
  4. Abiye Ayakkabılar

Abiye Ayakkabılar

abiye ayakkabı modelleri 2012 abiye ayakkabılar abiye ayakkabı nasıl seçilir topuklu ayakkabılar hakkında bilgi için yazımıza buyrun Abiye Ayakkabılar ile yine ben geldim melekler :D:D Şıkır şıkır tıkır tıkır rahatlıkla giyebiliceğiniz hoş ayakkabı modelleri bulunmakta. mesela Mor Abiye Modellerinde Bulunan abiyelerin altına rahatlıkla giyebileceğiniz Abiye Ayakkabılar bunlar :D:D yada 2012...
  5. Yazlık Abiye Ayakkabılar

Yazlık Abiye Ayakkabılar

2012 Yazlık Abiye Ayakkabılar Yazlık Abiye Ayakkabı Modelleri 2012 yaz gecelerine ve yaz düğünlerine damgasını vuracak olan ve abiye şıklığında büyük önem taşıyacak olan, yazlık abiye ayakkabı modellerini, sizler için ve modayı yakından takip eden misafir hemcinslerimiz için bu sayfamızda bir araya getirdik Melek'ler:)

Sayfayı Paylaş