gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ayakkabınız Ayağınızı Vuruyorsa Ne Yapmalısınız?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ayakkabı ayağınızı vuruyorsa ayakkabınız ayağınızı vuruyorsa

Sevgili melekler, binbir hevesle aldığınız ayakkabınız ayağınızı vurduysa dünyanın sonu değil. Farklı yerlerden ayağı vuran ayakkabıların tamir edilebilmesi ya da önlem alınabilmesi için nereden vurduğunun iyi bilinmesi gereklidir.

Ayakkabı, arka kısmının derinliği fazla ise genelde arka üst kısımdan vurur. Arka üst kısımdan vuran ayakkabıyı giyerken topuk yastığı kullanılabilir.

Topuk yastığı, ayağın hizasını yükselterek arkadan vurmayı önler. Ayakkabı büyük olduğu için vuruyorsa ayakkabının arkasına destek konularak sorun çözülebilir.

Sıcak havalarda önü açık ayakkabıların bantları parmakların üstüne vurur. Ayak terlemesi bunu kolaylaştırır. Bant vurması silikon tabanlıklarla önlenebilir.

Ayağın tarak kısmından vuran ayakkabılar için makineyle genişletilerek tamir yapılabilir. Ayakkabının sıkan bölümü ısıtılarak genişletilir ve vurması önlenir.

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Cok guzel fikirler bunlar :) Resimdeki ayak sanami ait titoss :D:D:D:D

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ben ve pembe renkli topuklu ayakkabı :D:D Hiç hayal bile edemiyorum hahaha

4. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Mini etek bide üstüne hahaha hemde alli pullu hahaha

5. BAŞAK.ece

BAŞAK.ece Forum Okuru

nerde satılıyor acaba bu yastıklar :D karakuzu hahaha

6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    malesef aldığım bütün ayakkabıalr ayağıma vuruyor hele yazın nemden ayakalr şişince ayak sığmıyor ayakkabıya bende zeytin yağını sürüyorum güneşte bir gün bekletiyorum ayakkabı açılıyor

Ayakkabınız Ayağınızı Vuruyorsa Ne Yapmalısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayaklarınız ve ayakkabınız

Ayaklarınız ve ayakkabınız

ayak sağlığı, ayakakbı seçimi, hakkında bilmeniz gerekenler burada akradaşlar. Ayaklarınızın sağlığı konusunda başrol oynayan ayakkabınız ve psikolojiniz hakkında şaşkınlıkla okuyacığınız bilgileri, bu makalemizde sunuyoruz Melek'ler. ▪Çizmeler insana güven ve güç duygusu verir. ▪Topuklu ve abiye ayakkabılar kadınlara kendini daha dişi hissettirir. Hele bu yaz vitrinleri dolduran...
  2. Yeni Ayakkabımız Ayağımızı Sıkıyorsa Ne yapmalıyız

Yeni Ayakkabımız Ayağımızı Sıkıyorsa Ne yapmalıyız

Bu konu; Sıkan ayakkabılarımız hakkında bilgi vermektedir. Melekeler bayram için çok şık bir ayakkabı aldık. Her zamanki ayak numaramız ,fakat ayakkabımız ayağımızı inanılmaz derecede sıkıyor.Ayakkabımız ayağımızı sıkmasın diye genişletmek için ne yapmalıyız.Faydalı bilgiler bölümümüzde sizlerle. Yeni aldığınız ayakkabı ayağınızı sıkıyorsa,içini alkollü yada sirkeye batırılmış bir bezle...
  3. ayaklarım aşırı terliyor ne yapmalıyım

ayaklarım aşırı terliyor ne yapmalıyım

Arkadaşlar, ayaklarım aşırı terliyor, insan içine çıkmaya utanıyorum. Var mı bunun bir çaresi ne olur bilen varsa yazsın Allah rızası için..
  4. Ayakkabınız Ayağınızı Sıkıyorsa Çözümü Burada!

Ayakkabınız Ayağınızı Sıkıyorsa Çözümü Burada!

bu konu ayağı sıkan ayakkabılar için çözüm önerilerine yer vermektedir. Yeni aldığınız ayakkabılar ilk başlarda genel olarak ayakları sıkarlar. Bütün bedenin yükünü çeken ayaklar eğer rahat değilse bu sizin de performasyonunuzu olumsuz şekil de etkiler. Ayakkabınızı çok severek aldınız ama ayağınızı sıktığı ve hatta vurduğu için rahatlıkla giyemiyorsanız sizlere son derece basit ama etkili...
  5. :( ne yapmalıyım ?

:( ne yapmalıyım ?

Kızlar merhaba bugün bir aptallık edip göğüs altına gelen saçlarımı kat attırrak kestirdim…şimdi çok pişmanım Daha kestireyimmi yoksa biraz uzasında ondan sonramı düzelttirmek için mi gitsem,sinemaki kürü yapan varmıydı aranızda ? :)

Sayfayı Paylaş