gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ayakkabınız kişiliğinizi ele veriyor

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Meleklerim ayakkabınız sizi ele veriyor Seçtiğiniz ayakkabı tarzı karakterinizi ele veriyor. Bakın bakalım siz hangsisiniz:)
    Araştırmaların ortaya çıkardığı ilginç bir gerçek daha var. O da tercih ettiğiniz ayakkabı tarzının kişiliğinizin aynası olduğu. Öyle ki, erkekler ayakkabı konusunda en az kadınlar kadar takıntılı olduklarından, birlikte olacağı kadını ayakkabısına bakarak seçiyor. Siz belki farkında değilsiniz ama ayağınızdaki ayakkabı, erkekler üzerindeki ilk intiba ve sonrası için de çok önemli!

1. Spor ayakkabılar

Bu tarz ayakkabılar genellikle pratik insanların seçimidir. İşte de, evde de sürekli bir koşuşturma halindedirler. Bu tempo içerisinde rahat edebilmek için topuksuz ayakkabı giymeyi seçerler. Etrafındaki kişilerle ilgilenmek, onlara yardım etmek ve her şeyi çekip çevirme eğilimi gösterirler. Bu yüzden kendine bakmaktan aciz, pijamalarını bile katlayamayan, kısacası kabağı hıyardan ayıramayan erkeklerin ilgisini fazlasıyla çekeceklerdir. Çünkü onların bakıma ve ilgiye ihtiyacı vardır! Bunu da en iyi başarabilecek olan spor ayakkabı giyen kadınlardır!

2. Düz ve alçak topuklu ayakkabılar

Rahat ama düzgün giyinmeyi seven kadınlar, az topuklu ayakkabıları tercih ederler. Daha çok ofis ortamında ya da bir şirkette yönetici olarak çalışırlar. Düzenli bir hayatı tercih ederler. Genelde orta yaş krizine girmeye müsait tiplerdir. 30′un üzerine gelmiş ve kısa
    bir süre içinde evlenmezse, asla bir aile kuramayacağını düşünen erkekler bu tip kadınları kendilerine uygun bulurlar.

Çünkü o erkekler de çocuk sahibi olmak, aile hayatı yaşamak konusunda pek takıntılıdırlar. Küçük bir uyarı, bu tip erkekler oldukça duygusal ve hassas olduğundan daha önceki ilişkilerinde de başarısızlık yaşamış ya da muhtemelen boşanmışlardır. Fazla alkol alıp almadıklarını bile kontrol etmekte yarar var!

3.İnce yüksek topuklar

Siz gerçekten de meziyetlerinin farkında olan bir kadınsınız. Maliyeti ne olursa olsun, çekici görünmenin ve güzel giyinmenin faturasını ödemeye hazırsınız. Yüksek topuklu ayakkabılar giymek aynı zamanda maceraperest ve egzotik biri olduğunuzun işareti. Size ilgi duyan erkekler de muhtemelen maceradan, erotizmden hoşlanan, hayal gücü geniş kişiler olacaktır.

Bu tip bir erkekle bir araya gelmeniz, oldukça heyecanlı ve enerjik bir ilişki yaşayacağınıza işaret ama unutmayın, bu tip erkekler ilişkiye çok hızlı girer ve aynı hızla da terk ederler. Keyif ve zevk dolu birkaç haftanın ardından, ince yüksek topuklu ayakkabılarınızla baş başa kalabilirsiniz!

4. Platform topuklu ayakkabılar ve botlar

Renkli, çocuksu, keyfine düşkün kadınların en sevdiği ayakkabı tarzıdır. Sokakta yürürken en çok ilgiyi onlar çekerler, dolgu topuk sayesinde boylarını uzun gösterebilir ama ince topukla olduğu kadar da sıkıntı çekmezler, yağmurdan korunur, aynı zamanda bulutların üzerinde yürümenin keyfini yaşarlar… Ne var ki bu tip ayakkabılarla daha çok teenage erkeklerin ilgisini çekebilirler.

Onlar da modayı yakından takip eder ve çılgınca şeylerden hoşlanırlar çünkü. Gelgelelim, herhangi bir söz vermek ve sorumluluk almak (evlenmek gibi) onlara göre değildir. Ama aslında bu pek önemli değil, mükemmel erkeği bulmak sadece ayakkabı seçimine kaldıysa, ayakkabılarınızı da hemen değiştirebilirsiniz.

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Ayakkabınız kişiliğinizi ele veriyor
    1. Spor ayakkabılar

Bu tarz ayakkabılar genellikle pratik insanların seçimidir. İşte de, evde de sürekli bir koşuşturma halindedirler. Bu tempo içerisinde rahat edebilmek için topuksuz ayakkabı giymeyi seçerler. Etrafındaki kişilerle ilgilenmek, onlara yardım etmek ve her şeyi çekip çevirme eğilimi gösterirler. Bu yüzden kendine bakmaktan aciz, pijamalarını bile katlayamayan, kısacası kabağı hıyardan ayıramayan erkeklerin ilgisini fazlasıyla çekeceklerdir. Çünkü onların bakıma ve ilgiye ihtiyacı vardır! Bunu da en iyi başarabilecek olan spor ayakkabı giyen kadınlardır!

işte bu benim miş.....

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Bu tarz ayakkabılar genellikle pratik insanların seçimidir. İşte de, evde de sürekli bir koşuşturma halindedirler. Bu tempo içerisinde rahat edebilmek için topuksuz ayakkabı giymeyi seçerler. Etrafındaki kişilerle ilgilenmek, onlara yardım etmek ve her şeyi çekip çevirme eğilimi gösterirler. Bu yüzden kendine bakmaktan aciz, pijamalarını bile katlayamayan, kısacası kabağı hıyardan ayıramayan erkeklerin ilgisini fazlasıyla çekeceklerdir. Çünkü onların bakıma ve ilgiye ihtiyacı vardır! Bunu da en iyi başarabilecek olan spor ayakkabı giyen kadınlardır

ben ben benn tesekkürler pasım

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Ayakkabılar gerçekten güzel, resimlerinde bizde olması konularımıza ayrıca bir güzellik getirdi. Tabi bana göre hangisi spor ayakkabı en iyisi rahat şık :)
    Unutuyordum +100 rep :D
    vermiyorum sen kazana düştün çünki :)

5. <3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İnce topuklu :) been teşekkrler :D

6. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsinide kullanıyorum.Hepsini seviyorum hepsiylede rahat yürüyorum çok şükür.:hede:

Ayakkabınız kişiliğinizi ele veriyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnandırma tekniği kişiliği ele veriyor

İnandırma tekniği kişiliği ele veriyor

inandırma teknikleri inandırma mesajları yöntemleri kendini inandırmak İnsanlarin inandırıcı olmakta kullandığı cümleye göre kişiliklerinden ipucu edinme.. vallayi dabrukaya gerileyimde vurulaa vurula delineyim be ablam be gecligimi yasamak nasib olmaya ya [cingene] alllllah canimi alsin surdan suraya gitmek nasip olmasin ki [mahalle guzeli] alllah belami versin anam avradim olsun abi...
  2. El parmaklarınızın kişiliğinizi ele veriyor

El parmaklarınızın kişiliğinizi ele veriyor

El parmaklarınızın kişiliğiniz hakkında bir çok gerçeği ortaya çıkarttığını biliyor musunuz? Bir süre önce İngiltere’de piyasaya çıkan ‘The Finger Book’ (Parmak Kitabı) adlı kitapta, birçok özelliğimizin parmak yapısına ve parmak uzunluğuna bağlı olduğu ifade ediliyor. İşte kitapta yer alan ifadelerden bazıları; Yüzük parmağı, işaret parmağından uzun...
  3. Ellerimiz kişiliğimizi ele veriyor

Ellerimiz kişiliğimizi ele veriyor

Ellerimiz kişiliğimizi ele veriyor Hangi el tipi hangi mesajı veriyor? NP Grup Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi'nden Uzman Psikolog Zehra Erol, ellerin insanın iç ve dış dünyasını yansıttığını söyledi. Erol, "Eller, kişiliğinizin aynasıdır" dedi.Sosyal hayatta birçok durumda, insanlar gerçek duygularını gizlemek isteyebilir. Gerginlik, sinirlilik, mutluluk maskesini taşımaya...
  4. Diş Yapınız Kişiliğinizi Ele Veriyor!

Diş Yapınız Kişiliğinizi Ele Veriyor!

kişilik testi, diş yapısı, kişilikle ilgili Sevgili melekler, yapılan araştırmalar, insanların diş yapılarının kişilikleriyle ilgili ipuçları verdiğini ortaya koymuş. Yüz hatlarından sonra karakter analizleri konusunda dişlerin de bilgi verdiğini söyleyen Diş hekimi Güzin Kırsaçlıoğlu "Dişlere bakarak karakter analizi nasıl yapılıyor?" sorusunun cevabını şu sözlerde verdi:...
  5. Saçlarınız Kişiliğinizi Ele Veriyor!

Saçlarınız Kişiliğinizi Ele Veriyor!

saç rengine göre kişilik, saç rengine göre kişilik analizi, saç rengi kişilik testi Sevgili melekler, kişilikle pek çok özelliği bağdaştıran ve aralarında birtakım bağlar arayan uzmanlar, bu kez saç rengine el atmışlar. Harward Üniversitesi uzmanları tarafından yapılan araştırmaya göre, saç renginizle kişiliğiniz arasında kuvvetli bir bağlantı var. Tabi saç renginize bakarken boya olanı...

Sayfayı Paylaş