gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

ayakkabınız küçük geliyorsa...

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ayakkabı küçük geliyorsa ayakkabım sıkıyor ayakkabılarım sıkıyor ayakkabım ne yapmalıyım ayakkabı büyük geliyorsa Ayakkabılarınız küçük geliyorsa, içine ıslak bir tülbentle kapladığınız ayakkabı kalıbı koyun. Eğer ayağınızı sıkmaya devam ediyorsa içine sirkeyle ıslattığınız gazete kağıtlarıyla doldurun. Bir gecede birden bire ayağınıza uyduğunu göreceksiniz.

ayakkabınız küçük geliyorsa... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KÜÇÜĞÜM....

KÜÇÜĞÜM....

:cry:Aynı sokakta oturuyorduk. Adı esrarengiz. Herkes onun hakkında farklı şeyler söylerdi, Hepsi nedensiz, hepsi sebepsiz. Kirli sakalları vardı, kahverengi gözlüğü, kumraldı... Ben nefret ederdim ama mahallenin bütün kızları ona hayrandı... Birgün onunla yolda karşılaştık. Çok güzel bir yüzü vardı. O an kalbimi söküp atasım geldi, Çünkü deli gönlüm o an onun aşkıyla alevlendi Artık uyumak...
  2. Ayakkabı fırlatmak ne anlama geliyor

Ayakkabı fırlatmak ne anlama geliyor

rüyada ayakkabı fırlatmak Gazeteci bir değil iki ayakkabısını birden Bush'a fırlattı. Bunun çok derin bir anlamı var; Bir gazetecinin Bush'a ayakkabı fırlatması dünya gündemine damgasını vurdu. Peki "ayakkabı fırlatmak" neyi simgeliyor? Arap kültürüne göre en ağır aşağılamayı... Abdülbari Atwan (Kuds El Arabi Gazetesi G. Y. Yönetmeni) bu konuda şunları söyledi. ARAP KÜLTÜRÜ...
  3. Geliyorum

Geliyorum

Geliyorum geliyorum hicret ettim geliyorum Geliyorum geliyorum tövbe ettim geliyorum. Yüzümü döndüm Beytullah'a secde ettim geliyorum Yüzümü döndüm o dergaha secde ettim geliyorum......
  4. Otomobilimiz artık küçük geliyor araç tavsiyesi olan ?

Otomobilimiz artık küçük geliyor araç tavsiyesi olan ?

Merhaba.Biz çekirdek aileyiz, 3 kişiyiz ama artık aracımız küçük geliyor. Peugeot 307.Şöyle ödemesi kolay, kullanımı rahat fazla uçuk olmayacak bir otomobil tavsiyeniz varmı ?
  5. Küçük Numara Ayakkabı Nereden Bulabilirim?

Küçük Numara Ayakkabı Nereden Bulabilirim?

küçük numara ayakkabı, küçük numaralı bayan ayakkabı, küçük bayan ayakkabı Sevgili melekler, minyon yapılı hanımların en büyük problemlerinden birisi küçük ayaklarına uygun numarada ayakkabı bulamamalarıdır. Uzun arayışlarla yapılan mağaza gezmelerinin ardından hüsran içinde eve gelen bayanlara güzel bir haberimiz var. Bu haberimiz büyük numaralı ayaklara sahip bayanları da ilgilendiriyor....

Sayfayı Paylaş